19/9/15

OTE Sport Highlights "18 Σεπτεμβρίου - 03 Οκτωβρίου"…

Nέα ενημέρωση 18/09: Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "18 Σεπτεμβρίου - 03 Οκτωβρίου"...
Nicolas A.
...



Σεπτέμβριος - Οκτώβριος... Feelgood Zaping στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...





Παρασκευή 18.09.15
OTE sport1HD
00.05 Φενέρμπαχτσε-Μόλντε, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων (Μ)
12.00 Σκεντερμπέου-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων (Μ)
14.00 Τότεναμ-Καραμπάγ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων (Μ)
18.30 Καμπάλα-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων (Μ)
21.30 Μάιντς-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 UEFA Champions League magazine

OTE sport2HD
00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» (Ζ)
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Χετάφε-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
00.05 Ραπίντ Βιέννης-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League (Μ)
03.00 Λανούς-Μπελγκράνο, Copa Sudamericana (Z)
16.00 Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
22.00 Λανούς-Μπελγράνο, Copa Sudamericana (Μ)

OTE sport4HD
00.00 Εκπομπή: «Eurobasket 2015» (Ζ)
17.45 Εκπομπή: «Eurobasket 2015» (Μ)
19.30 Ευρωμπάσκετ 2015, Αγώνας Κατάταξης 7-8 (Ζ)
22.00 Ευρωμπάσκετ 2015, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

OTE sport5HD
12.50 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX,1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)  
16.20 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX,2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
18.05 Moto3 Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, αγώνας (Μ)
21.00 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX,1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)  
22.45 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX,2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Beach Volleyball, Ρίο, Βραζιλία, Τελικός 3ης θέσης, ανδρών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volleyball, Ρίο, Βραζιλία, Τελικός, ανδρών (Μ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin» (Ζ)
22.00 Εκπομπή «Top Spin» (Μ)

Σάββατο 19.09.15
OTE sport1HD
14.45 Τσέλσι-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Σουόνσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Αγώνας Ιταλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Στόουκ Σίτι-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.30 Χετάφε-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Βαλένθια-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Εϊμπάρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
14.00 Μόναχο 1860-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Ντάρμσταντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Νιούκαστλ-Γουότφορντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
00.00 Εκπομπή: «Eurobasket 2015» (Ζ)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Ευρωμπάσκετ 2015, 2ος Ημιτελικός (Μ)
22.00 Ντοκιμαντέρ: Τα καλύτερα μας χρόνια

OTE sport5HD
12.50 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)  
15.50 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
18.00 Moto2 Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, αγώνας (Μ)
21.00 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)  
22.15 2015 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Μ)

OTE sport6HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 WTA, Quebec, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
22.00 WTA, Quebec, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

OTE sport7HD
16.30 Κολωνία-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
16.30 Αμβούργο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)



Κυριακή 20.09.15
OTE sport1HD
09.30 Μπόρνμουθ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
11.30 Άστον Βίλα-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.30 Κιέβο Βερόνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15.30 Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Νάπολι-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
13.00 Σεβίλη-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
14.30 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Στουτγκάρδη-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Μπολόνια-Φροζινόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή «SPORTS SHOW HIGHLIGHTS» (Ζ)

OTE sport4HD
15.00 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός 3ης θέσης (Ζ)
20.00 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός (Ζ)
22.30 Εκπομπή: «Eurobasket 2015» (Ζ)

OTE sport5HD
13.30 Εκπομπή “Grand Prix” (Ζ)
14.45 FORMULA 1, SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
18.00 MotoGP Σαν Μαρίνο, Μιζάνο, αγώνας (Μ)  
23.30 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Ισπανία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
16.00 Ρόμα-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Άουγκσμπουργκ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 WTA, Κέμπεκ, Τελικός (Ζ)
23.30 Κίελο-Μαγδεμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (M)

OTE sport7HD
16.00 Τορίνο-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Λίβερπουλ-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Ρέιν Νέκαρ Λόβεν-Μπαρτσελόνα, EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ) 

OTE sport8HD
16.00 Ατλάντα-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Κάρπι-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Λας Πάλμας-Ράγιο Βαγεκάνο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Δευτέρα 21.09.15
OTE sport1HD
16.00 Στιγμιότυπα Αγγλικού Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Αϊντχόβεν-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, UEFA Champions League (M)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Μπαρτσελόνα-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (M)
21.00 Βιγιαρεάλ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
18.00 Ντάρμσταντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ντόρτμουντ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή «SPORTS SHOW» (Ζ)

OTE sport4HD
15.15 Ευρωμπάσκετ 2015, 1ος Ημιτελικός (Μ)
17.15 Ευρωμπάσκετ 2015, 2ος Ημιτελικός (Μ)
19.15 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός 3ης θέσης (Μ)
21.30 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
18.30 Formula E, Μόσχα, Ρωσία (Μ)
20.30 Εκπομπή “Grand Prix” (M)
21.45 FORMULA 1, SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
19.00 WTA, Κέμπεκ, 1ος Ημιτελικός (M)
21.00 WTA, Κέμπεκ 2ος Ημιτελικός (Μ)
23.00 WTA, Κέμπεκ, Τελικός (M)

Τρίτη 22.09.15
OTE sport1HD
16.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γιουβέντους, UEFA Champions League (Μ)
18.00 Λίβερπουλ-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Τσέλσι-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
17.00 Εϊμπάρ-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Μίλαν-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Γρανάδα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
16.30 Κολονία-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Καϊζερσλάουτερν-Νυρεμβέργη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
21.00 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sportD
17.30 Αγώνας Ευρωμπάσκετ 2015 (Μ)
19.30 Αγώνας Ευρωμπάσκετ 2015 (Μ)
21.45 Ουντινέζε-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Ντοκιμαντέρ: «Τα καλύτερα μας χρόνια» 

OTE sport5HD
15.15 FORMULA 1, SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
21.00 Ίνγκολσταντ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Ισπανία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Σότσι, Ρωσία, 1ος ημιτελικός γυναικών (Μ)
18.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Σότσι, Ρωσία, 2ος ημιτελικός γυναικών (Μ)
21.00 Εσπανιόλ-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport7HD
21.00 Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Τετάρτη 23.09.15
OTE sport1HD
16.30 Σεβίλη-Γκλάντμπαχ, UEFA Champions League (Μ)
19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Σαμπντόρια-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Κάρπι-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ) 

OTE sport2HD
17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ουντινέζε-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Θέλτα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Μάλαγα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
17.00 Ντάρμσταντ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00  Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ))
23.00 Λας Πάλμας-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport4HD
17.00 Αγώνας Ευρωμπάσκετ 2015 (Μ)
19.15 Ντοκιμαντέρ: «Τα καλύτερα μας χρόνια»
22.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport5HD
19.00 Formula E, Λονδίνο, Αγώνας 2 (Μ)
21.45 Γιουβέντους-Φροζινόνε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 FORMULA 1, SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Σότσι, Ρωσία, Τελικός 3ης θέσης γυναικών (Μ)
18.00 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Σότσι, Ρωσία, Τελικός γυναικών (Μ)
19.00 ATP 250, Κονζουμ, Μπόρνα Κόριτς-Ρομπέρτο Μπαουτίστα, Προημιτελικά (Μ)
21.00 Λεβερκούζεν-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport7HD
21.45 Λάτσιο-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Ίντερ-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Πέμπτη 24.09.15
OTE sport1HD
17.00 Ρόμα-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League (Μ)
19.00 Τότεναμ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Έμπολι-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
17.00 Λεβάντε-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Φιορεντίνα-Μπολόνια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Μπέτις-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
15.00 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Σάλκε-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.15 Λειψία-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)

OTE sport4HD
14.30 Αγώνας Ευρωμπάσκετ 2015 (Μ)
17.00 Ντοκιμαντέρ: «Τα καλύτερα μας χρόνια»
19.15 Pregame Fraport Skyliners -Ρέθυμνο Cretan Kings (Ζ)
19.30 Fraport Skyliners-Ρέθυμνο Cretan Kings, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Ζ)
21.30 Postgame Fraport Skyliners -Ρέθυμνο Cretan Kings (Ζ)

OTE sport5HD
18.45 FORMULA 1, SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
21.30 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Ισπανία, Αγώνας (Μ)
                                               
OTE sport6HD
18.15 FIVB Μπιτς Βόλεϊ World Tour, Σότσι, Ρωσία, Τελικός ανδρών (Μ)
23.00 ATP 250 Γουίνστον Σάλεμ, Μάλεκ Τζαζίρι-Κέβιν Άντερσον, 2ος Ημιτελικός (Μ)

Παρασκευή 25.09.15
OTE sport1HD
16.30 Ολυμπιακός-Λεβερκούζεν, UEFA Champions League (Μ)
18.30 Τσέλσι-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Κολονία-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
17.00 Μάλαγα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Μπέτις-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Βαλένθια-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
17.00 Μπάγερν Μονάχου-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Μπόχουμ-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)
21.30 Ιντερνασιονάλ-Παλμέιρας, Copa do Brasil (Μ)

OTE sport4HD
17.00 Fraport Skyliners-Ρέθυμνο Cretan Kings, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Μ)
19.15 Pregame ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings (Ζ)
19.30 ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Ζ)
21.30 Postgame ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings (Ζ)

OTE sport5HD
09.55 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
10.50 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
11.50 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
14.05 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
15.00 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
16.00 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)

OTE sport6HD
14.00 WTA, Κέμπεκ, 1ος Ημιτελικός (M)
16.00 WTA, Κέμπεκ, 2ος Ημιτελικός (M)
18.00 WTA, Κέμπεκ, Τελικός (M)
20.00 Εκπομπή «Top Spin» (Ζ)
22.00 Εκπομπή «Top Spin» (M)

OTE sport7HD
03:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
07:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)

Σάββατο 26.09.15
OTE sport1HD
14.45 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Λέστερ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Νιούκαστλ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Νάπολι-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Λίβερπουλ-Άστον Βίλα, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
14.00 Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Αμβούργο-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)  
21.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Pregame ΑΕΚ- Fraport Skyliners (Ζ)
19.30 ΑΕΚ-Fraport Skyliners, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Ζ)
21.30 Postgame ΑΕΚ- Fraport Skyliners (Ζ)

OTE sport5HD
09.55 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
10.50 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
11.50 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
13.30 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Κατατακτήριες Δοκιμές (Z)
14.25 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές (Z)
15.05 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Κατατακτήριες Δοκιμές (Z)
16.00 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Κατατακτήριες Δοκιμές (Z)

OTE sport6HD
06.00 WTA, Κορέα, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
08.00 WTA, Κορέα, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
16.30 Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βεσπρέμ-Φλένσμπουργκ, EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)

OTE sport7HD
05:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
08:50 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ρόμα-Κάρπι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σεβίλη-Ράγιο Βαγεκάνο,Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
03.35 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, 1ος Ημιτελικός ανδρών (Ζ)
04.35 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, 2ος Ημιτελικός ανδρών (Ζ)
08.35 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, Τελικός 3ης θέσης ανδρών (Ζ)
09.35 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, Τελικός ανδρών (Ζ)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Εϊμπάρ-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)


Κυριακή 27.09.15
OTE sport1HD
09.30 Γουέστ Χαμ-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
11.30 Σαουθάμπτον-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.30 Τζένοα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Μπολόνια-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Γουότφορντ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
13.00 Σπόρτινγκ Χιχόν-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Χετάφε-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
12.00 Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Μόναχο 1860-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή «SPORTS SHOW HIGHLIGHTS» (Ζ)

OTE sport4HD
11.15 Ντοκιμαντέρ: Τα καλύτερα μας χρόνια
19.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Σούπερ Κόπα, Τελικός (Ζ)
22.00 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
09.35 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Warm Up (Z)
10.05 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Warm Up (Z)
10.35 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Warm Up (Z)
11.45 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)
13.05 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)
14.30 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)

OTE sport6HD
08.00 WTA, Κορέα, Τελικός (Ζ)
16.00 Τορίνο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.15 Μαγδεμβούργο-HSV Χάντμπολ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (M)
20.30 Κίελο-Μπεσίκτας, EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)

OTE sport7HD
06:30 Εκπομπή: «GRAND PRIX» (Ζ)
07:45 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
16.00 Ελλάς Βερόνα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
05.05 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, 1ος Ημιτελικός γυναικών (Ζ)
06.05 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, 2ος Ημιτελικός γυναικών (Ζ)
09.05 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, Τελικός 3ης θέσης γυναικών (Ζ)
10.05 FIVB Beach Volley WT, Κίνα, Σιαμέν, Τελικός γυναικών (Ζ)
16.00 Σασουόλο-Κιέβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Δευτέρα 28.09.15
OTE sport1HD
14.00 Στόουκ Σίτι-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Στιγμιότυπα Αγγλικού Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (M)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Γουέστ Μπρομ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
15.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Νάπολι-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Φροζινόνε-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Αταλάντα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
15.00 Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Εργοτέλης-Χανιά, Football League (Ζ)
20.00 Εκπομπή «ΏΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «SPORTS SHOW» (Ζ)

OTE sport4HD
16.00 ΑΕΚ-Fraport  Skyliners, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Μ)
18.00 Σάσαρι-Ρέτζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)  
20.00 Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)  
22.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Σούπερ Κόπα, Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
15.45 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)
17.05 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)
18.30 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Z)
20:15 Εκπομπή: «GRAND PRIX» (Μ)
21:30 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
17.00 WTA, Κορέα, 1ος Ημιτελικός (M)
19.00 WTA, Κορέα, 2ος Ημιτελικός (Μ)
21.00 WTA, Κορέα, Τελικός (M)

OTE sport7HD
21.15 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Γκρόιτερ Φιρτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)

Τρίτη 29.09.15
OTE sport1HD
16.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Λέστερ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
23.45 Άρσεναλ-Ολυμπιακός, UEFA Champions League (Μ)  

OTE sport2HD
17.00 Ολυμπιακός-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League (Μ
20.00 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW» (Ζ)
21.45 Άρσεναλ-Ολυμπιακός, UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW» (Ζ)   

OTE sport3HD
19.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Αγώνας UEFA Champions League (Μ)

OTE sportD
19.00 ΑΕΚ-Αναντολού Εφές, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ (Ζ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 ΑΕΚ-Αναντολού Εφές, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ (Μ)

OTE sport5HD
18.30 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)
20.00 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Καναδάς, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
17.30 ATP 250, Γουίνστον, Σάλεμ, Μπόρνα Κόριτς-Κέβιν Άντερσον, Προημιτελικά (Μ)
19.00 ATP 250, Γουίνστον, Σάλεμ, Τόμας Μπελούτσι-Μάλεκ Τζαζίρι, Προημιτελικά (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 WTA, Κορέα, 1ος Ημιτελικός (Μ)

OTE sport7HD
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)

Τετάρτη 30.09.15
OTE sport1HD
19.00 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
21.45 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)
23.45 Αγώνας UEFA Champions League (Μ)

OTE sport2HD
20.00 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW» (Ζ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Εκπομπή «UEFA CHAMPIONS LEAGUE SHOW» (Ζ)   

OTE sport3HD
16.00 ΑΟ Κασσιόπη-Καλλιθέα, Football League (Μ)
19.30 Βόλφσμπουργκ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Σούπερ Κόπα, Τελικός (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 Ευρωμπάσκετ 2015, Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
19.45 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 FIA Παγκόσμιο Κύπελλο Rallycross, Νορβηγία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
19.45 ATP 250, Γουίνστον, Σάλεμ, Μάλεκ Τζαζίρι-Κέβιν Άντερσον, 2ος Ημιτελικός (Μ)  
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)
23.45 WTA, Κορέα, 2ος Ημιτελικός (Μ)

OTE sport7HD
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Αγώνας UEFA Champions League (Ζ)

Πέμπτη 01.10.15
OTE sport1HD
14.30 Αγώνας UEFA Champions League (M)

16.55 Αγώνας UEFA Champions League (M)
21.45 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE Λεπτό προς Λεπτό» (Ζ)

OTE sport2HD
15.30 Γκαμπάλα-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League (Μ)
18.30 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» (Ζ)
20.00 Σάλκε-Αστέρας Τρίπολης, UEFA Europa League (Ζ)
22.05 ΠΑΟΚ-Ντόρτμουντ, UEFA Europa League (Ζ)

OTE sport3HD
04.00 Γκρέμιο-Φλουμινένσε, Copa do Brasil (Ζ)
17.45 Ντόρτμουντ-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)

OTE sport4HD
18.00 ΑΕΚ-Αναντολού Εφές, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ (Μ)
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)

OTE sport5HD
14.00 Formula E, Μόσχα, Ρωσία, Αγώνας (Μ)
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
                                               
OTE sport6HD
17.45 ATP 250, Γουίνστον, Πιερ Χιουγκέ Χέρμπερτ-Κέβιν Άντερσον, Τελικός (Μ
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)

OTE sport7HD
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)

OTE sport8HD
20.00 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)
22.05 Αγώνας UEFA Europa League (Ζ)

Παρασκευή 02.10.15
OTE sport1HD
16.30 Αγώνας UEFA Europa League (Μ)
18.30 Αγώνας UEFA Europa League (Μ)
21.30 Ντάρμσταντ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 UEFA Champions League, Magazine Programme (M)

OTE sport2HD
00.05 Εκπομπή «UEFA EUROPA LEAGUE SHOW» (Ζ)
16.40 Ελλάς Βερόνα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.35 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Θέλτα-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Σάντος-Φιγκεϊρένσε, Copa do Brasil (Ζ)
16.00 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αγώνας Football League (Ζ)
20.00 Σάντος-Φιγκεϊρένσε, Copa do Brasil (Μ)
22.00 Γκρέμιο-Φλουμινένσε, Copa do Brasil (Μ)

OTE sport4HD
16.00 Fraport Skyliners-Ρέθυμνο Cretan Kings, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Μ)
18.00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Μ)
20.00 ΑΕΚ-Fraport Skyliners, Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ «Π. Οικονομάκης» (Μ)
22.00 ΑΕΚ-Αναντολού Εφές, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Μπάσκετ (Μ)

OTE sport5HD
20.00 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Στιγμιότυπα (Μ)
21:30 Εκπομπή: «GRAND PRIX» (Μ)
22:45 FORMULA 1 JAPANESE GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
13.30 ATP 250 Μαλαισία, Κουάλα Λουμπούρ, Προημιτελικά (Ζ)
15.30 ATP 250 Μαλαισία, Κουάλα Λουμπούρ, Προημιτελικά (Ζ)
20.00 Εκπομπή “TOP SPIN”                                                                                                
22.05 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, Προκριματικά Γυναικών (Ζ)
23.05 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, Προκριματικά Ανδρών (Ζ)

OTE sport7HD
19.30 Καϊζερσλάουτερν-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)

Σάββατο 03.09.15
OTE sport1HD
14.45 Κρίσταλ Πάλας-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Τσέλσι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Κιέβο Βερόνα-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Άστον Βίλα-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
17.00 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Γρανάδα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Εσπανιόλ-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
           
OTE sport3HD
14.00 Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Κάρπι-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου  (Ζ)  
21.30 Νόριτς-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Ίνγκολσταντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
16.30 Ανόβερο-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Σάσαρι-Ρέτζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
20.30 Αρμάνι Μιλάνο-Βενέτσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, Σούπερ Κόπα, Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
12.00 Moto3, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)  
13.20 Moto2, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)  
14.45 MotoGP, Ισπανία, Αραγονία, Αγώνας (Μ)
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)  

OTE sport6HD
09.15 ATP 250 Μαλαισία, Κουάλα Λουμπούρ, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
11.30 ATP 250 Μαλαισία, Κουάλα Λουμπούρ, 2ος Ημιτελικός (Ζ)
18.05 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, 1ος Ημιτελικός Γυναικών (Ζ)
20.05 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, 2ος Ημιτελικός Γυναικών (Ζ)
21.35 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, 1ος Ημιτελικός Ανδρών (Ζ)
22.35 FIVB Beach Volley WT ΗΠΑ, Φορτ Λότερντεϊλ, 1ος Ημιτελικός Ανδρών (Ζ)

OTE sport7HD
18.00 Αγώνας Football League (Z)
21.00 HC Ζάγκρεμπ-Βέσπρεμ, EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)  
23.00 Μάλαγα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Λας Πάλμας-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)





Greek Digital TV