Νέα Ενημέρωση 07/11
Περισσότερα Extra COSMOTESPORT Highlights "07 - 30 Νοεμβρίου", παίζουν αποκλειστικά στη COSMOTE TV…
...
...
...
Σάββατο 07.11.20
10.55 Moto3 Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 MotoGP Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.50 Moto2 Gran Premio de Europa, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Μπόχουμ-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.10 Moto3 Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.15 Μπελεντίγιεσπορ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Ουέσκα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
15.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.05 MotoGP Gran Premio de Europa, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.45 MotoGP Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Λειψία-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Μάιντς-Σάλκε, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.45 Moto2 Gran Premio de Europa, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Κρίσταλ Πάλας-Λιντς, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30 ATP 1000 Rolex Paris Masters, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.50 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 9ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Σεβίλη-Οσασούνα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Τσέλσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Φαμαλικάο-Μαρίτιμο, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Postgame Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Ουνιόν Βερολίνου-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.11, 16:30)
21.45 Μπασκόνια-Μπιλμπάο, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Γουέστ Χαμ-Φούλαμ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Κάντιθ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Βιτόρια Γκιμαράες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
Κυριακή 08.11.20
05.00 UFC Fight Night: Thiago Santos-Glover Teixeira, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.55 Moto3 Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.25 Moto2 Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.55 MotoGP Gran Premio de Europa, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.05 Moto2 Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Γουέστ Μπρομ-Τότεναμ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 MotoGP Gran Premio de Europa, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Σαν Πάουλι-Καρλσρούη, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Χετάφε-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 ATP 1000 Rolex Paris Masters, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Λέστερ-Γουλβς, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 10ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Γαλατάσαραϊ-Τόφας, ING Basketball Super League, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.15 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Γρανάδα, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
17.30 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Βαγιαδολίδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Λεβάντε-Αλαβές, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.30 Πόρτο-Πορτιμονένσε, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
20.30 Εκπομπή «Ρυθμός των Ντέρμπι Postgame Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.15 Άρσεναλ-Άστον Βίλα, Premier League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Βαλένθια-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μπενφίκα-Μπράγκα, Liga NOS, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
23.15 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
Δευτέρα 09.11.20
19.00 Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Κίελο-Αμβούργο, Bundesliga 2, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη 10.11.20
19.00 Ελλάδα-Τουρκία, UEFA Futsal Euro 2020, Προκριματική Φάση Ομίλων, Playoffs 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD
Τετάρτη 11.11.20
16.45 Ελλάδα-Κύπρος, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Αλβανία-Κόσοβο, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Τουρκία-Κροατία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.30 Δανία-Σουηδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Ολλανδία-Ισπανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Γερμανία-Τσεχία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ιταλία-Εσθονία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Πολωνία-Ουκρανία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Βέλγιο-Ελβετία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Πορτογαλία-Ανδόρα, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.10 Γαλλία-Φινλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT5HD
Πέμπτη 12.11.20
12.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Μολδαβία-Ρωσία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Γεωργία-Βόρεια Μακεδονία, European Qualifiers, Τελικός Δ’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 ATP 250 Sofia Open, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Σερβία-Σκωτία, European Qualifiers, Τελικός Γ’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Βόρεια Ιρλανδία-Σλοβακία, European Qualifiers, Τελικός Β’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ουγγαρία-Ισλανδία, European Qualifiers, Τελικός Α’ Κατηγορίας LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Αγγλία-Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
Παρασκευή 13.11.20
09.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 ATP 250 Sofia Open, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.25 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 ATP 250 Sofia Open, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Ελλάδα-Τσεχία, European Under-21 Championship Qualifiers, Φάση Ομίλων, 9η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο 14.11.20
09.00 Lyttos Beach ITF World Tour, 1ος Ημιτελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
10.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.00 Lyttos Beach ITF World Tour, 2ος Ημιτελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Διπλού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
13.50 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.10 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.15 Τουρκ Τέλεκομ-Φενέρμπαχτσε, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 ATP 250 Sofia Open, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.45 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.00 Μάλτα-Ανδόρα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Σαν Μαρίνο-Γιβραλτάρ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.45 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 11ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Κύπρος-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Αζερμπαϊτζάν-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Λετονία-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Νταρουσάφακα-Γαλατάσαραϊ, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Ζιέλονα Γκόρα-Ούνικς Καζάν, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Πορτογαλία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ελβετία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Σουηδία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Γερμανία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
Κυριακή 15.11.20
02.00 UFC Fight Night: Islam Makhachev-Rafael Dos Anjos, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD
09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.25 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.55 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT7HD
11.00 Lyttos Beach ITF World Tour, Τελικός Μονού Ανδρών LIVE COSMOTE SPORT9HD
11.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
12.10 FORMULA 1 DHL TURKISH GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
13.30 Μπασκόνια-Ομπραντόιρο, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Φούσε Βερολίνου-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 Σλοβακία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Βόρεια Μακεδονία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.20 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Ισπανία, Βαλένθια, 12ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Ολλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Ουαλία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Αλβανία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Τουρκία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.00 Αναντολού Εφές-Μπελεντίγεσι, ING Basketball Super League, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Ανδόρα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 11η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μολδαβία-Ελλάδα, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Βέλγιο-Αγγλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ιταλία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Σλοβενία-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Δανία-Ισλανδία UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Αυστρία-Βόρεια Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Ουγγαρία-Σερβία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Ρουμανία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η Αγωνιστική, Όμιλος Β1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
Δευτέρα 16.11.20
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή «Topspin» COSMOTE SPORT6HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη 17.11.20
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Ελλάδα-Σκωτία, European Under-21 Championship Qualifiers, Φάση Ομίλων, 10η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT1HD
20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD
21.45 Ισπανία-Γερμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κροατία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Γαλλία-Σουηδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α3 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Μαυροβούνιο-Κύπρος, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Ελβετία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Μάλτα-Νησιά Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Γιβραλτάρ-Λίχτενσταϊν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Λουξεμβούργο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
Τετάρτη 18.11.20
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Αλβανία-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Καζακστάν-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Γεωργία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Αρμενία-Βόρεια Μακεδονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ελλάδα-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Αγγλία-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Πολωνία-Ολλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Ιταλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.45 Βέλγιο-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ουαλία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Αυστρία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Σερβία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η Αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
Πέμπτη 19.11.20
02.30 NBA Draft 2020 LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.45 Κίελο-Μπαρτσελόνα, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
Παρασκευή 20.11.20
10.35 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.25 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.55 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.10 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.45 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Οσασούνα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
Σάββατο 21.11.20
10.55 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.50 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Νιούκαστλ-Τσέλσι, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Λεβάντε-Έλτσε, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
15.25 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Nitto ATP Finals London, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.05 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Λεβερκούζεν, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Λίβερπουλ-Λέστερ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.05 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.15 Βιγιαρεάλ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Σεβίλη-Θέλτα, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Μπρομ, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.11 17:00)
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Nitto ATP Finals London, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.30 Γουλβς-Σαουθάμπτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (21.11 17:00)
Κυριακή 22.11.20
00.00 Άστον Βίλα-Μπράιτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.11 17:00)
05.00 UFC 255: Deiveson Figueiredo-Alex Perez, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD
10.55 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.25 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.30 Μπέρνλι-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.11 17:00)
11.55 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.00 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές, ING Basketball Super League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.00 Ούνικς Καζάν-Χίμκι, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
12.30 Σάλκε-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 8η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (21.11 16:30)
13.05 Moto3 Grande Premio MEO de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Εστουντιάντες-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.55 Φούλαμ-Έβερτον, Premier League, 9η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (21.11 17:00)
14.30 MotoGP Grande Premio MEO de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Αμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.30 Φλένσμπουργκ-Στουτγκάρδη, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
15.00 Έιμπαρ-Χετάφε, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Ζενίτ-Νίζνι, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.05 Moto2 Grande Premio MEO de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Μπεσίκτας-Τόφας, ING Basketball Super League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.15 Κάντιθ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Λιντς-Άρσεναλ, Premier League, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Εκπομπή «Nitto ATP Finals London Pregame» LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Κολονία-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Γρανάδα-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 12η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Nitto ATP Finals London, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Αλαβές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.30 Εκπομπή «Nitto ATP Finals London Postgame» LIVE COSMOTE SPORT6HD
Δευτέρα 23.11.20
19.00 Εκπομπή «Topspin» LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.30 Όσναμπρικ-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Μπιλμπάο-Μπέτις, LaLiga Santander, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
Τρίτη 24.11.20
18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Ρεν-Τσέλσι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 Κράσνονταρ-Σεβίλη, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή «Pick & Roll» COSMOTE SPORT4HD
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Λειψία, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπασακσεχίρ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 8ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ντινάμο Κιέβου-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Γιουβέντους-Φερεντσβάρος, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ντόρτμουντ-Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Λάτσιο-Ζενίτ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 6ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD
Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Ολυμπιακός-Μάντσεστερ Σίτι)
Τετάρτη 25.11.20
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.30 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.45 Βέσπρεμ-Άαλμποργκ, EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.55 Εκπομπή «UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Ολυμπιακός-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική,3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 Γκλάντμπαχ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show Postgame Ολυμπιακός-Μάντσεστερ Σίτι» LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Λίβερπουλ-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ίντερ-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 2ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 Μαρσέιγ-Πόρτο, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 3ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Μπάγερν Μονάχου-Σάλτσμπουργκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λοκομοτίβ Μόσχας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 1ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Άγιαξ-Μίντιλαντ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 4ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD
Συνέντευξη Τύπου ΑΕΚ (ΑΕΚ-Ζόρια)
Πέμπτη 26.11.20
00.00 Εκπομπή «UEFA Champions League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Εκπομπή «UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό» LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 ΑΕΚ-Ζόρια, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 7ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.55 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Pregame Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ» LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Αϊντχόφεν-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, 5ος Όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show Postgame ΑΕΚ-Ζόρια» LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 4η Αγωνιστική, LIVE COSMOTE SPORT9HD
Παρασκευή 27.11.20
00.00 Εκπομπή «UEFA Europa League Show» LIVE COSMOTE SPORT1HD
12.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 MotoGP Championship Global Series Silverstone & Valencia, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.30 Σαν Πάουλι-Όσναμπρικ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
20.00 Εκπομπή «Blast from the Past: Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, 2016 NBA Finals, Game 7» COSMOTE SPORT1HD
21.30 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Εκπομπή «Game R1» COSMOTE SPORT1HD
22.30 Τοντέλα-Βιτόρια Γκιμαράες, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική
Σάββατο 28.11.20
13.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
13.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Μπράιτον-Λίβερπουλ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD
14.30 Καρλσρούη-Πάντερμπορν, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Εκπομπή «SPORTSHOW Live Action» LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Στουτγκάρδη-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Ντόρτμουντ-Κολονία, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Λειψία-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Ουνιόν Βερολίνου-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
16.50 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT4HD
19.30 Έβερτον-Λιντς, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD
19.30 Γκλάντμπαχ-Σάλκε, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Σάντα Κλάρα-Πόρτο, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Νιούκαστλ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPOPT1HD (28.11, 17:00)
22.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μορεϊρενσε, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική
Formula 2 Bahrain, Sakhir
Κυριακή 29.11.20
00.00 Γουέστ Μπρομ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική REC COSMOTE SPOPT1HD (28.11, 17:00)
14.30 Ανόβερο-Κίελο, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.50 Λειψία-Μαγδεμβούργο, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD
16.30 Λεβερκούζεν-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.45 Εκπομπή «Grand Prix Pre-Race» LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.10 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
18.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT1HD
19.00 Μάιντς-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Μπράγκα-Φαρένσε, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική
Formula 2 Bahrain, Sakhir
UFC Fight Night: Derrick Lewis-Curtis Blaydes, USA, Las Vegas
Δευτέρα 30.11.20
21.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Μαρίτιμο-Μπενφίκα, Liga NOS, 8η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Μπόχουμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga 2, 9η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα, Premier League, 10η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPOPT3HD
23.00 Εκπομπή «Στο Πλεχτό» COSMOTE SPORT1HD
LaLiga Santander, 11η Αγωνιστική