10/12/14

OTE Sport Highlights "12 - 27 Δεκεμβρίου"...

Nέα ενημέρωση 10/12:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD και OTE Sport 4HD/5HD/6HD" (το χρονικό διάστημα "12- 27 Δεκεμβρίου"...
Nicolas A.
...

Δεκέμβριος... στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...


Παρασκευή 12.12.14
OTE sport1HD
12.00 Λεβάντε-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Λίβερπουλ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Αλμερία-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
12.00 Αταλάντα-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
15.30 Σάσαρι-Αρμάνι Μιλάνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
18.00 Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)
20.30 Εστουδιάντες-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (M)
                                   
OTE sport4HD
16.45 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Μ)
18.00 Football League, 8η αγωνιστική (Ζ)
20.00 Ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Sudamericana (M)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Z)

OTE sport5HD
12.00 Κύπρος-Ανδόρα, 2016 European Qualifiers (Μ)
14.00 Αλαβές-Εσπανιόλ, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 ΑΕΚ-Επισκοπή, Football League 7η αγωνιστική (Μ)
19.30 Γκρόιτερ Φιρτ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport6HD
12.00 Φριντριχσάφεν-Ολυμπιακός, CEV Champions League ανδρών (Μ)
16.00 FIVB Beach Volley, Κατάρ, μικρός τελικός ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volley, Κατάρ, τελικός ανδρών (Μ)
20.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣ Αμαλιάδας Κόροιβος, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 9η αγωνιστική (M)

Σάββατο 13.12.14
OTE sport1HD
17.00 Λέστερ-Μάντσεστερ Σιτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Άρσεναλ-Νιούκαστλ, Αγγλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Λάτσιο-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Χέρτα-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
17.00 Χετάφε-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Βαλένθια-Ράγιο Βαγιεκάνο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Κόρντομπα-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Μάλαγα-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
02.00 Washington Wizards-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Z)
14.30 Ολυμπιακος ΣΦΠ-ΑΣ Αμαλιάδας Κόροιβος, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 9η αγωνιστική (M)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Παλέρμο-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Dallas Mavericks-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Z)

OTE sport4HD
16.30 Χέρτα-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μάιντζ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Τσέλσι-Χαλ Σιτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport5HD
12.00 Σκωτία-Ιρλανδία, 2016 European Qualifiers (Μ)
14.00 Φρανκφούρτη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφ. Β’ κατ. (Ζ)
18.00 ΕΣ Σετίφ-TBD, FIFA Club World Cup Morocco προημιτελικά (Ζ)
21.30 Κρουζ Αζούλ-Γουέστερν Σίδνευ Γουόντερερς, FIFA Club World Cup Morocco, προημιτελικά (Ζ)

OTE sport6HD
10.00 FIBV Beach Volleyball, Ντέρμπαν Νότιος Αφρική, Πρώτος ημιτελικός Γυναικών (Ζ)        
11.00 FIBV Beach Volleyball, Ντέρμπαν Νότιος Αφρική, Δεύτερος ημιτελικός Γυναικών (Ζ)
14.00 FIBV Beach Volleyball, Ντέρμπαν Νότιος Αφρική, Μικρός Τελικός Γυναικών (Ζ)  
15.00 FIBV Beach Volleyball, Ντέρμπαν Νότιος Αφρική, Τελικός Γυναικών (Ζ)
16.30 Σάλκε-Κολωνία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)         
20.00 Formula Ε, Πούντε ντελ Έστε, Αγώνας (Ζ)
21.30 Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Γουέστ Μπρομ-Άστον Βίλα, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)                                             

                                 

Κυριακή 14.12.14
OTE sport1HD
12.30 Κρίσταλ Πάλας-Στόουκ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Μάντσεστερ Γιουνάϊτεντ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Σουόνσι-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
13.30 Γιουβέντους-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Τζένοα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Σεβίλλη-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
00.15 Michigan-Arizona, NCAA Basketball (Z)
13.15 Μπαρτσελόνα-Σαραγόσα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Ουντινέζε-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
21.00 Butler-Tennessee, NCAA (Z)

OTE sport4HD
11.00 Φράιμπουργκ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
13.00 Εσπανιόλ-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15.00 Ερμιονίδα ΑΕ-ΑΕΚ, Football League, 8η αγωνιστική (Ζ)
18.00 Απόλλων Σμύρνης-Χανιά ΑΟ, Football League, 8η αγωνιστική (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
14.30 Ίνγκολστατ-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου B’ κατηγορίας (Ζ)
16.30 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βόλφσμπουργκ-Πάντερμπορν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Φούσε Βερολίνου-Νέκαρ Λέβεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)

OTE sport6HD
13.00 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, μικρός τελικός γυναικών (Ζ)
14.00 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, μικρός τελικός ανδρών (Ζ)
19.00 Τσεζένα-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Βαρέζε-Μπολόνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
23.30 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, τελικός γυναικών (Μ)

Δευτέρα 15.12.14
OTE sport1HD
00.30 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, τελικός ανδρών (Μ)
12.00 Βαλένθια-Ράγιο Βαγιεκάνο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Τσέλσι-Χαλ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Έβερτον-Γκουίνς Παρκ Ρέιντζερς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
14.00 Μάιντζ-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Γιουβέντους-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Έμπολι-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Κιέβο Βερόνα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
01.00 Miami Heat-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Ζ)
12.00 Dallas Mavericks-Golden State Warriors, NBA Regular Season (M)
16.00 Μπαρτσελόνα-Σαραγόσα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
18.00 Miami Heat-Chicago Bulls, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport4HD
16.00 Απόλλων Σμύρνης-Χανιά ΑΟ, Football League, 8η αγωνιστική (M)
18.00 Ερμιονίδα ΑΕ-ΑΕΚ, Football League, 8η αγωνιστική (M)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
12.00 Ζάκυνθος-Λαμία 1964, Football League, 8η αγωνιστική (M)
16.00 Γκρόιτερ Φιρτ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου B’ κατηγορίας (Μ)
21.45 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Έλτσε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport6HD
12.00 Νάντη-Φενέρμπαχτσε, CEV Champions League ανδρών (Μ)
16.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός γυναικών (Μ)
22.00 Φριντρισχάφεν-Ολυμπιακός, CEV Champions League ανδρών (Μ)

Τρίτη 16.12.14
OTE sport1HD
14.00 Λέστερ Σίτι-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Αλμερία-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Μπάγερν-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Αγώνας Ποδοσφαίρου Copa del Rey (Ζ)

OTE sport2HD
12.00 Έμπολι-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Χέρτα Βερολίνου-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
05.00 Portland Trail Blazers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Z)
16.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
18.00 Portland Trail Blazers-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)
21.00 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport4ΗD
12.00 Εκπομπή «Sports Show» (M)
17.30 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (M)
19.00 Ερμιονίδα ΑΕ-ΑΕΚ, Football League, 8η αγωνιστική (M)
21.00 Εκπομπή «Pickn Roll» (Z)
23.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Z)

OTE sport5HD
12.00 Απόλλων Αθηνών-Χανιά ΑΟ, Football League, 8η αγωνιστική (M)
18.30 Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ- Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2 (Ζ)
21.30 TBD-Ρεάλ Μαδρίτης, Αγώνας Ποδοσφαίρου, FIFA Club World Morocco, 1ος ημιτελικ (Ζ)

OTE sport6HD
14.00 Βεσπρέμ-Μεντβέντι, EHF Champions League Handball (M)
18.00 Νόλικο Μάσεϊκ-Περούτζια, CEV Champions League ανδρών (Μ)
21.00 Κολωνία-Μάιντζ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Αννόβερο-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

Τετάρτη 17.12.14
OTE sport1HD
14.00 Άρσεναλ-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Z)

OTE sport2HD
15.00 Μίλαν-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Z)
23.00 Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
02.30 Brooklyn Nets-Miami Heat, NBA Regular Season (Ζ)
18.00 Brooklyn Nets-Miami Heat, NBA Regular Season (Μ)
21.00 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Z)

OTE sport4HD
16.45 Εκπομπή «Pickn Roll» (Μ)
18.00 AEK-Φωστήρας, Football League, 9η αγωνιστική (Ζ)
21.00 Αγώνας Ποδοσφαίρου Copa del Rey (Ζ)
23.00 Αγώνας Ποδοσφαίρου Copa del Rey (Ζ)

OTE sport5HD
16.00 ΑΕΠ Ηρακλής 1908-Ζάκυνθος, Football League, 9η αγωνιστική (Ζ))
18.30 Αγώνας Ποδοσφαίρου, FIFA Club World Morocco, 5η θέση (Ζ)
21.30 Σαν Λορέντζο-TBD, Αγώνας Ποδοσφαίρου FIFA Club World Morocco, 2ος ημιτελικ (Ζ)
23.30 Πάντερμπορν-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport6HD
16.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, 2ος ημιτελικός ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, 2ος ημιτελικός γυναικών (Μ)
18.30 Μόναχο 1860-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας (Ζ)
21.25 Ποζοζίλνιτσα-Ζενίτ Καζάν, CEV Champions League ανδρών (Ζ)

Πέμπτη 18.12.14
OTE sport1HD
14.00 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Χετάφε-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Κάλιαρι-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Νάπολι-Πάρμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
10.00 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Τζένοα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Toronto Raptors-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (Z)
21.00 Μπαρτσελόνα-Σαραγόσα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
23.00 Toronto Raptors-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (M)

OTE sport4HD
15.00 Αιγινιακός-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League, 9η αγωνιστική (Z)
19.00 ΑΕΛ-Φωκικός, Football League, 9η αγωνιστική (Ζ)
21.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
23.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport5HD
13.00 ΑΕΚ-Φωστήρας, Football League, 9η αγωνιστική (Μ)
17.00 ΑΟΤ Άλιμος-Παναχαϊκή, Football League, 9η αγωνιστική (Ζ)
19.00 Σαν Λορέντζο-TBD, Αγώνας ποδοσφαίρου FIFA Club World Morocco, 2ος ημιτελικ (Μ)
21.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport6HD
16.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, μικρός τελικός ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, μικρός τελικός γυναικών (Μ)
18.00 Ολυμπιακός-Φριντρισχάφεν, CEV Champions League ανδρών (Ζ)
23.00 Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

Παρασκευή 19.12.14
OTE sport1HD
12.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Τσέλσι-Χαλ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Μάιντζ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
16.45 Χόφενχαϊμ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.45 Νάπολι-Πάρμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Θέλτα-Αλμερία, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
05.30 Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Z)
12.00 Toronto Raptors-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (M)
16.00 ΑΕΚ-Κολοσσός Ρόδου H Hotels, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 8η αγωνιστική (M)
18.00 Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Μ)
                                   
OTE sport4HD
14.30 ΑΕΛ-Φωκικός, Football League, 9η αγωνιστική (Μ)
18.00 Αιγινιακός-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League, 9η αγωνιστική (Μ)
20.30 ΑΕΚ-Φωστήρας, Football League, 9η αγωνιστική (Μ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Z)

OTE sport5HD
12.00 Αιγινιακός-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League, 9η αγωνιστική
19.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας (Ζ)
22.00 Αγώνας Ποδοσφαίρου, FIFA Club World Morocco, 5η θέση (Μ)

OTE sport6HD
12.00 Ολυμπιακός-Φριντρισχάφεν, CEV Champions League ανδρών (Μ)
16.00 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, τελικός ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, τελικός γυναικών (Μ)

Σάββατο 20.12.14
OTE sport1HD
14.45 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Σασουόλο-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ρόμα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Κόρντομπα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Εϊμπάρ-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
03.00 San Antonio Spurs-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Z)
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 New York Knicks-Phoenix Suns, NBA Regular Season (Z)
23.00 San Antonio Spurs-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (M)

OTE sport4HD
16.30 Σάλκε-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Βόλφσμπουργκ-Κολωνία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σαουθάμπτον-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Τότεναμ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport5HD
14.00 Νυρεμβέργη-Γκρόιτερ Φιρτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2 (Ζ)
16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Αγώνας Ποδοσφαίρου, FIFA Club World Cup Morocco, Μικρός τελικός (Ζ)
21.30 Αγώνας Ποδοσφαίρου, FIFA Club World Morocco, Τελικός (Ζ)

OTE sport6HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Φλένσμπουργκ-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)
22.00 Χαλ Σίτι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
00.00 Γουέστ Χαμ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)                                

Κυριακή 21.12.14
OTE sport1HD
11.00 Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.00 Βιγιαρεάλ- Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
15.30 Νιούκαστλ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Λίβερπουλ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ίντερ-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
11.30 Στουτγκάρδη-Πάντερμπορν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίου (Μ)
13.30 Ελλάς Βερόνα-Κιέβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Τορίνο-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Γρανάδα-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Έλτσε-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
14.00 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Φιορεντίνα-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Toronto Raptors-New York Knicks, NBA Regular Season (Ζ)

OTE sport4HD
16.00 ΑΕΠ Ηρακλής 1908-Λαμία 1964, Football League, 10η αγωνιστική (Ζ)
18.00 ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών, Football League, 10η αγωνιστική (Ζ)
20.00 Αταλάντα-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
14.30 Καϊζερσλάουτερν-Σαντχάουζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β΄κατηγορίας(Ζ)
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Φράιμπουργκ-Αννόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.15 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
23.15 Maryland-Oklahoma St., NCAA (Μ)

OTE sport6HD
10.00 Ολυμπιακος ΣΦΠ-ΑΣ Αμαλιάδας Κόροιβος, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 9η αγωνιστική (M)
16.00 Σαμπντόρια-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Αγώνας Ιταλικού Μπάσκετ (Ζ)
23.30 Ολυμπιακός-Φριντρισχάφεν, CEV Champions League ανδρών (Μ)


Δευτέρα 22.12.14
OTE sport1HD
12.00 Θέλτα-Αλμερία, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Άστον Βίλα-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Στόουκ Σίτι-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
12.00 Σαμπντόρια-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Γιουβέντους-Νάπολι, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Ίντερ-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
01.00 Washington Wizards-Phoenix Suns, NBA Regular Season (Ζ)
18.00 Toronto Raptors-New York Knicks, NBA Regular Season (Μ)
20.30 Βαλένθια-Γκραν Κανάρια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Washington Wizards-Phoenix Suns, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport4HD
16.00 Χανιά ΑΟ-Αχαρναϊκός, Football League, 10η αγωνιστική (Ζ)
18.00 Παναιγιάλειος ΓΣ-Παναχαϊκή 2005, Football League, 10η αγωνιστική (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
14.00 Σκόντα Ξάνθη-Νίκη Βόλου, Κύπελλο Ελλάδας Ποδοσφαίρου 2η φάση 1η αγωνιστική (Μ)
18.00 Εθνικός Γαζώρου-Λάρισα, Football League, 10η αγωνιστική (Ζ)
21.15 Λειψία-Μόναχο1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου B’ κατηγορίας (Ζ)

OTE sport6HD
12.45 Ισνερ-Τζόκοβιτς, ΑΤP 1000 Paribas Open Indian Wells, 2ος Ημιτελικός (Μ)
15.30 Ζενίτ Καζάν-Φριντρισχάφεν, CEV Champions League ανδρών (Μ)
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός ανδρών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός γυναικών (Μ)

Τρίτη 23.12.14
OTE sport1HD
12.00 Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Στόουκ Σίτι-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Έβερτον-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.00 Σασουόλο-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Γιουβέντους-Νάπολι, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Γιουβέντους-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
03.30 San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Z)
12.00 Washington Wizards-Phoenix Suns, NBA Regular Season (M)
18.00 San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (M)
20.30 Εστουδιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

OTE sport4ΗD
12.00 Εκπομπή «Sports Show» (M)
14.30 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (M)
16.00 Εθνικός Γαζώρου-Λάρισα, Football League, 10η αγωνιστική (M)
18.00 Χανιά ΑΟ-Νέος Αχαρναϊκός, Football League, 10η αγωνιστική (M)
21.00 Εκπομπή «Pickn Roll» (Z)

OTE sport5HD
15.00 Ολυμπιακός Βόλου 1937-Παναθηναϊκός, Κύπελλο  Ελλάδας Ποδοσφαίρου 2η φάση, 1η αγωνιστική) (Μ)
17.00 Ατλέτικο MG-Κρουζέϊρο, Copa do Brasil τελικός (M)
19.00 Ατλέτικο Νασιονάλ-Σάο Πάολο, Copa Sudamericana (Μ)

OTE sport6HD
15.30 Ποζοζίλνιτσα-Ολυμπιακός Πειραιώς, CEV Champions League ανδρών (Μ)
20.00 Κίελο-HSV Χάντμπολ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)
22.00 Ντολγκοπόλοφ-Μπέρντιχ, ATP 1000 Sony Open Miami Προημιτελικός (Μ)
00.00 Ναδάλ-Τζόκοβιτς, ATP 1000 Sony Open Miami Τελικός (Μ)

Τετάρτη 24.12.14
OTE sport1HD
14.00 Μάντσεστερ Σίτι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Μπαρτσελόνα-Κόρντομπα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Μάντσεστερ Σίτι-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Άρσεναλ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.00 The Rimet Trophy, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN
13.00 Τhe Diplomat, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN
14.00 Swoopes-Chile, 1974 World Cup, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN
21.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
03.00 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Ζ)
12.00 San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (M)
17.30 Oklahoma City Thunder-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (M)

OTE sport4HD
14.30 ΑΕΠ Ηρακλής 1908-Λαμία 1964, Football League, 10η αγωνιστική (Μ)
16.45 Εκπομπή «Pickn Roll» (Μ)
18.00 AEK-Ηρακλής Ψαχνών, Football League, 10η αγωνιστική (Μ)
20.00 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
17.00 Κρουζέϊρο-Ατλέτικο MG, Copa do Brasil τελικός (M)
15.00 Πανιώνιος-Φωστήρας, Κύπελλο Ελλάδας Ποδοσφαίρου, 2η Φάση 1η αγωνιστική (Μ)
19.00 Μπόκα Τζούνιορς-Ρίβερ Πλέϊτ, Copa Sudamericana τελικός (Μ)
21.00 Μοtο2 & Μoto3 Season Review

OTE sport6HD
13.00 Φερέρ-Βαβρίνκα, ATP 1000 Monte Carlo Rolex Masters, 1ος ημιτελικός
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, 2ος ημιτελικός ανδρών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, 2ος ημιτελικός γυναικών (Μ)

Πέμπτη 25.12.14
OTE sport1HD
12.00 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Σαουθάμπτον-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 The Best Football Funnies ep.1
17.00 The Best Football Funnies ep.2

OTE sport2HD
13.00 Χόφενχαϊμ-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Ουντινέζε-Πάρμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Νάπολι-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 The Rimet Trophy, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN
22.00 Τhe Diplomat, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN
23.00 Swoopes-Chile, 1974 World Cup, Sports Classics Ντοκιμαντέρ ESPN

OTE sport3HD
14.30 Αμερική-Σερβία, Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ, Ισπανία 2014, τελικός (Μ)
16.30 San Antonio Spurs-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Μ)
19.00 New York Knicks-Washington Wizards, NBA Regular Season (Ζ)               
21.30 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Ζ)                    

OTE sport4HD
14.30 Ρίβερ Πλέϊτ -Μπόκα Τζούνιορς, Copa Sudamericana ημιτελικός (Μ)
18.00 Ατλέτικο MG-Κρουζέϊρο, Copa do Brasil τελικός 1 (M)
20.00 14.30 Ρίβερ Πλέϊτ –Ατλέτικο Νασιονάλ, Copa Sudamericana τελικός 2 (Μ)
22.00 Κρουζέϊρο-Ατλέτικο MG, Copa do Brasil τελικός 2 (M)

OTE sport5HD
15.00 Rally 2014-2015 WRC End of Season
20.00 Μοtο2 & Μoto3 Season Review
22.00 Formula 1, Αμπού Ντάμπι, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
11.00 Κίελο-Ζάγκρεμπ, EHF Champions League Handball
18.00 FIVB Beach Volleyball World Tour Νότιος Αφρική, μικρός τελικός γυναικών (Μ)
21.45 Ναδάλ-Μπαουτίστα, ATP 1000 Mutua Madrid Open 1ος ημιτελικός (Μ)
23.45 Ναδάλ-Νισικόρι, ATP 1000 Mutua Madrid Open Τελικός (Μ)


Παρασκευή 26.12.14
OTE sport1HD
14.45 Τσέλσι-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)         
17.00 Γουέστ Μπρομ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ) 
19.30 Άρσεναλ-ΚΠΡ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)                 
21.30 Έβερτον-Στόουκ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)                   

OTE sport2HD
13.00 Ρόμα-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νιουκάστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ρόμα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
00.00 Miami Heat-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Ζ)  
15.00 Εστουδιάντες-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)                         
20.00 Boston Celtics-Brooklyn Nets, NBA Regular Season (Ζ)
23.00 New York Knicks-Washington Wizards, NBA Regular Season (Μ)              
                                   
OTE sport4HD
12.00 Πανθρακικός-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας Ποδοσφαίρου, 2η φάση 1η αγωνιστική (Μ)
14.00 The Best Football Funnies ep.3
17.00 Μπέρνλι-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Σουόνσι-Άστον Βίλα, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport5HD
13.00 World Endurance Championship Season Review  
17.00 Κρίσταλ Πάλας-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Σάο Πάολο-Ατλέτικο Νασιονάλ, Copa Sudamericana ημιτελικός 2 (Μ)

OTE sport6HD
13.00 Ράονιτς-Τζόκοβιτς, ATP 1000 Internazionali BNL DItalia Rome, ημιτελικός 1 (Μ)
18.00 Λέστερ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.15 Ναδάλ-Τζόκοβιτς, ATP 1000 Internazionali BNL DItalia Rome, τελικός 1 (Μ)

Σάββατο 27.12.14
OTE sport1HD
14.00 Γουέστ Μπρομ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Βιγιαρεάλ-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μπέρνλι-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Λίβερπουλ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.00 Ελλάς Βερόνα-Κιέβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Μάιντζ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Νάπολι-Πάρμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Μίλαν-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρορυ (Μ)
           
OTE sport3HD
12.30 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Μ)
15.00 Miami Heat-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (M)
19.00 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.-Παναθηναϊκός ΑΟ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ 11η αγωνιστική  (Ζ)
22.30 Los Angeles Clippers-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Ζ)

OTE sport4HD
14.00 Εθνικός Γαζώρου-Λάρισα, Football League, 10η αγωνιστική (Μ)
16.00 Κρουζέϊρο-Ατλέτικο MG, Copa do Brasil τελικός 2 (M)
18.00 Παναιγιάλειος ΓΣ-Παναχαϊκή 2005, Football League, 10η αγωνιστική (Μ)
20.00 The Best Football Funnies ep.1
21.00 The Best Football Funnies ep.3

OTE sport5HD
15.00 Παναχαϊκή 2005-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδας Ποδοσφαίρου, 2η φάση 1η αγωνιστική (Μ)
18.00 The Best Football Funnies ep.4
19.00 Ρίβερ Πλέϊτ-Μπόκα Τζούνιορς, Copa Sudamericana, ημιτελικός 2(Μ)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός ανδρών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volley World Tour Νότιος Αφρική, τελικός γυναικών (Μ)
19.15 HSV Xάντμπολ-Ράιν Νέκαρ Λέβεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)





Greek Digital TV