17/2/15

OTE Sport Highlights "21 Φεβρουαρίου - 07 Μαρτίου"…

Nέα ενημέρωση 18/02:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/6HD" (το χρονικό διάστημα "21 Φεβρουαρίου - 07 Μαρτίου"...
Nicolas A.
...

Φεβρουάριος... στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...



Σάββατο 21.02.15
OTE sport1HD
17:00 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μάντσεστερ Σίτι-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Σαμπντόρια-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
17.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Κόρντομπα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλμερία, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
03.00 Washington Wizards-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
16.30 Πάντερμπορν-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Miami-Louisville, NCAA Basketball (Ζ)

OTE sport4HD
16.30 Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Κολωνία-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Τσέλσι-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport5HD
14.00 Μόναχο 1860-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατηγορίας (Ζ)
16.30 Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Σάντερλαντ-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport6HD
01.30 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ρίο Ντε Τζανέιρο, Προημιτελικά (Ζ)
21.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ρίο Ντε Τζανέιρο, Ημιτελικά (Ζ)
23.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ρίο Ντε Τζανέιρο, Ημιτελικά (Ζ) 


Κυριακή 22.02.15
OTE sport1HD
12.00 Χαλ Σίτι-ΚΠΡ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.05 Έβερτον-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.15 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
11.00 Σάντερλαντ-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Ελλάς Βερόνα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγιεκάνο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Βιγιαρεάλ-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Έλτσε-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Houston Rockets-Toronto Raptors, NBA Regular Season (Z)
12.30 Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Ζ)
16.00 Πάρμα-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Ζ)
22.00 Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (Z)

OTE sport4HD
12.00 Φράιμπουργκ-Χοφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Μίλαν-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Λάρισα-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League (Ζ)
20.00 New York Knicks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
14.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Νυρεμβέργη, Γερμανικό πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατηγορίας (Ζ)
16.30 Αμβούργο-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Ζ)
22.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport6HD
10.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο ντε Τζανέιρο, 1ος Ημιτελικός (Μ)
12.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο ντε Τζανέιρο, 2ος Ημιτελικός (Μ)
18.30 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός (Ζ)

Δευτέρα 23.02.15
OTE sport1HD
12.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Έβερτον-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best of the Week (M)
21.45 Λεβάντε-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
00.00 Έμπολι-Κίεβο Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Μάιντς-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Γιουβέντους-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Best of the Week (Μ)
20.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Κάλιαρι-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
10.00 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
12.00 Houston Rockets-Toronto Raptors, NBA Regular Season (M)
16.15 Ορλέν Βίσλα-Φλένσμπουργκ Χάντεβιτ, EHF Champions League Handball (Μ)
18.00 Milwaukee Bucks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (M)
21.00 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)

OTE sport4HD
14.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδας (Μ)  
18.00 Απόλλων 1926-Αιγινιακός, Football League (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
12.00 Λάρισα-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League (Μ)
16.00 Καλλιθέα ΓΣ-Χανιά ΑΟ, Football League (Μ
18.00 Best of The Week (Μ)
21.15 Άιντραχτ Mπραουνσβαιγκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατηγορίας (Ζ)  

OTE sport6HD
00.30 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο ντε Τζανέιρο, Τελικός (Μ)
12.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
14.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
19.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)

Τρίτη 24.02.15
OTE sport1HD
14.00 Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Έλτσε-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
14.00 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Λάτσιο-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Πάντερμπορν-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ) 

OTE sport3HD
05.30 Los Angeles Clippers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Z)
10.00 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, 2ος ημιτελικός (Μ)
15.00 Houston Rockets-Toronto Raptors, NBA Regular Season (M)
18.00 Los Angeles Clippers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season (Μ)

OTE sportD
12.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Μ)
14.00 ΑΕΠ Ηρακλής 1908-Πανιώνιος ΓΣΣ, Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδας (Μ)
16.00 Εκπομπή «Sports Show» (Μ)
21.00 Εκπομπή «Pickn Roll» (Z)

OTE sport5HD
12.00 Απόλλων 1926-Αιγινιακός, Football League (M)
14.00 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, Προημιτελικά (Μ)
21.00 Παναχαϊκή 2005-Φωστήρας, Football League (Μ)

OTE sport6HD
00.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
04.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
06.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
12.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
14.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
19.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)

Τετάρτη 25.02.15
OTE sport1HD
12.00 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Τσέλσι-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Κόρντομπα-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Μίλαν-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αμβούργο-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Γιουβέντους-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ) 

OTE sport3HD
02.00 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Z)
15.00 New York Knicks-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (M)
18.00 Washington Wizards-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)
21.00 Ιταλικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)

OTE sport4HD
14.00 Χανιά ΑΟ-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδας (Μ)
16.30 Εκπομπή «Pickn Roll» (Μ)
18.00 Παναχαϊκή 2005-Φωστήρας, Football League (Μ)
20.00 Εκπομπή «Τοp Spin» (Ζ)

OTE sport5HD
14.00 Ρόμα-Φιορεντίνα, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Χανιά ΑΟ-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδας (Μ)
23.00 Μονακό-Ρενς, Γαλλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport6HD
00.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
04.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
06.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
12.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
14.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)
19.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προκριματικά (Ζ)

Πέμπτη 26.02.15
OTE sport1HD
14.00 Άστον Βίλα-Στόουκ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Αλμερία, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ) 
18.00 Μάντσεστερ Σίτι-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.00 Πάρμα-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ))
16.00 Ελλάς Βερόνα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Πάντερμπορν-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Μίλαν-Τσεζένα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αμβούργο-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
03.00 Houston Rockets-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Z)
20.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
23.00 Houston Rockets-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport4HD
00.30 Σάντο Αντρέ-Γκόιας, Copa do Brasil, 1ος γύρος 1η αγωνιστική (Ζ)
03.00 Σάο Πάολο-Ντανούμπιο, Copa Libertadores Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική (Ζ)
16.30 Εκπομπή «Τοp Spin» (Μ)
18.00 Λάρισα-Ολυμπιακός Βόλου 1937, Football League (M)

OTE sport5HD
03.00 Μπραζίλ-Φλαμένγκο, Copa do Brasil, 1ος γύρος 1η αγωνιστική (Ζ)
14.00 Μπιλμπάο-Εσπανιόλ, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδας (Μ)
23.00 Μπραζίλ-Φλαμένγκο, Copa do Brasil, 1ος γύρος 1η αγωνιστική (Μ)

OTE sport6HD
00.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
04.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
06.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προκριματικά (Ζ)
13.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικά (Ζ)
15.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικά (Ζ)
17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικά (Ζ)
19.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Προημιτελικά (Ζ)
23.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά (Ζ)

Παρασκευή 27.02.15
OTE sport1HD
14.00 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Έλτσε-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Μπάγερν Μονάχου-Κολωνία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
12.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Φιορεντίνα-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Εσπανιόλ-Κόρντομπα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Z)
15.30 Nebraska-Ohio State, NCAA Μπάσκετ (M)
21.30 Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (M)

OTE sport4HD
01.15 Ιντερνασιονάλ-Ουνιβερσιδάδ ντε Τσίλε, Copa Libertadores Φάση Ομίλων, 2η αγωνιστική (Ζ)
18.00 Football League (Z)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show (Ζ)

OTE sport5HD
02.00 Nebraska-Ohio State, NCAA Μπάσκετ (Ζ)
14.00 Νάπολι-Ίντερ, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Καϊζερσλάουτερν-Γκρόιτερ Φιρτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατηγορίας (Ζ)

OTE sport6HD
01.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά (Ζ)
04.30 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά (Ζ)
06.30 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Προημιτελικά (Ζ)
15.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

Σάββατο 28.02.15
OTE sport1HD
14.45 Γουέστ Χαμ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Κίεβο Βερόνα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
17.00 Γρανάδα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Αλμερία-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Μάλαγα-Χετάφε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
00.30 Ισπανικό Κύπελλο Μπάσκετ, Τελικός (Μ)
05.30 Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Z)
16.30 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Ράιν Νέκαρ Λέβεν-Φλένσμπουργκ Χάντεβιτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
23.30 Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport4HD
16.30 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Αταλάντα-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Χέρτα Βερολίνου-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Νιούκαστλ-Άστον Βίλα, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport5HD
14.00 Νυρεμβέργη-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατηγορίας (Ζ)
16.30 Χόφενχαϊμ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Γουέστ Μπρομ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Στόουκ Σίτι-Χαλ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport6HD
02.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
06.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

17.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Ζ)



Κυριακή 01.03.15
OTE sport1HD
12.00 Μπέρνλι-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.05 Άρσεναλ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Τορίνο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
11.00 Ανόβερο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.00 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Τζένοα-Πάρμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Εϊμπάρ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
02.30 Miami Heats-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (Z)
16.00 Τσεζένα-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 ΑΕΚ-Πανελευσινιακός, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Ζ)
22.30 Houston Rockets-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)

OTE sport4HD
15.00 Επισκοπή-ΑΕΚ, Football League (Ζ)
18.00 Εθνικός Γαζώρου-ΑΕΠ Ηρακλής 1908, Football League (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport5HD
13.30 Κάλιαρι-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Πάντερμπορν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βέρντερ Βρέμης-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
23.30 Λειψία-Ουνιόν Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης Κατ. (Μ)

OTE sport6HD
05.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Τελικός (Ζ)
16.00 Σασουόλο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Z)

Δευτέρα 02.03.15
OTE sport1HD
15.00 Γρανάδα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best of the Week (M)
21.45 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
00.00 Παλέρμο-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Μπάγερν-Κολωνία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Παναιγιάλειος ΓΣ-Χανιά ΑΟ, Football League (Ζ)
18.30 Τορίνο-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Θέλτα-Έλτσε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
12.00 Επισκοπή-ΑΕΚ, Football League (Μ)
18.00 Ολυμπιακός Βόλου 1937-Λαμία 1964, Football League (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport4HD
11.00 Miami Heat-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (M)
16.00 Los Angeles Lakers-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (M)
18.30 AEK-Πανελευσινιακός, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (M)
21.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

OTE sport5HD
14.30 Formula 1, Ανασκόπηση 2014 (M)
19.15 Supercross Αναχέιμ 1 (Μ)
21.15 Ίνγκολσταντ-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης Κατ. (Ζ)

OTE sport6HD
12.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, Τελικός (Μ)
14.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, 1ος Ημιτελικός (Μ)
16.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, 2ος Ημιτελικός (Μ)
18.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ντουμπάι, Τελικός (Μ)
21.00 Τουρνουά Τένις ΑΤP 500 Ακαπούλκο, Τελικός (Μ)

Τρίτη 03.03.15
OTE sport1HD
15.00 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.55 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Σαουθάμπτον-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Χαλ Σίτι-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
12.00 Σασουόλο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Ντιναμό Δρέσδης-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Λεβερκούζεν-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
10.30 Ολυμπιακός Βόλου 1937-Λαμία 1964, Football League  (Μ)
12.30 ΑΕΠ Ηρακλής 1908-Πανιώνιος ΓΣΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
19.00 Επισκοπή-ΑΕΚ, Football League (Μ)
21.45 Άστον Βίλα-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sportD
03.30 Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (Ζ)
16.00 Houston Rockets-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (M)
18.30 Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season (Μ)
21.00 Εκπομπή «Pickn Roll» (Z)

OTE sport5HD
14.00 Supercross Αναχέιμ 1 (Μ)
20.00 Supercross Φοίνιξ (Μ)
22.00 Γαλλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport6HD
12.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, 1ος Ημιτελικός (Μ)
14.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, 2ος Ημιτελικός (Μ)
16.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, Τελικός (Μ)
18.00 Αγώνας Βόλεϊ, CEV Champions League Ανδρών (Ζ)
21.00 Αγώνας Βόλεϊ, CEV Champions League Ανδρών  (Ζ)

Τετάρτη 04.03.15
OTE sport1HD
15.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.45 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 ΚΠΡ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Κίεβο Βερόνα-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ντιναμό Δρέσδης-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Βιγιαρεάλ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
11.00 ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
16.00 Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
19.30 Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
23.00 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport4HD
03.00 Chicago Bulls-Washington Wizards, NBA Regular Season (Z)
14.00 Εκπομπή «Pickn Roll» (Μ)
18.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.30 Μπάγερν Μονάχου- Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ, Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport5HD
18.45 Supercross Αναχέιμ 2 (Μ)
20.45 ESPN 30 for 30 White and Blue and White (M)
21.45 Λάτσιο-Νάπολι, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Μάντσεστερ Σίτι-Λέστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport6HD
17.00 Αγώνας Βόλεϊ, CEV Champions League Ανδρών (Ζ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin» (Z)
21.45 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Πέμπτη 05.03.15
OTE sport1HD
13.30 Εσπανιόλ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
17.45 Στόουκ Σίτι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.45 Τότεναμ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Ιταλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
00.00 Λίβερπουλ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
03.00 Βιτόρια ντα Κονκίστα-Παλμέιρας, Copa do Brasil (Ζ)           
05.00 Ρίο Μπράνκο-Βάσκο ντα Γκάμα, Copa do Brasil (Ζ)  
19.00 Όφενμπαχ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Γαλλικό Κύπελλο Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
03.00 Σαν Λορέντζο-Κορίνθιανς, Copa Libertadores (Ζ)
16.00 Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
19.30 Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)

OTE sport4HD
02.30 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
14.00 Κίελο-Μέσκοβ Μπρεστ, Champions League Χάντμπολ (Μ)
18.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.00 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport5HD
13.30 Supercross Αναχέιμ 2 (Μ)
21.00 Supercross Όκλαντ (Μ)

OTE sport6HD
12.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, Τελικός (Μ)
17.00 Αγώνας Βόλεϊ, CEV Champions League Ανδρών (Ζ)
21.00 Αγώνας Βόλεϊ, CEV Champions League Ανδρών (Ζ)

Παρασκευή 06.03.15
OTE sport1HD
11.00 Εϊμπάρ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Τότεναμ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Στουτγκάρδη-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
12.00 Παλέρμο-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Ανόβερο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Φορτούνα Ντις.-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης Κατηγορίας (Ζ)
21.45 Λεβάντε-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
02.30 Ατλέτικο Νασιονάλ-Εστουδιάντες, Copa Libertadores (Z)
18.00 Football League (Z)
20.00 Εκπομπή «Ώρα Ελλάδας» (Ζ)
22.30 Εκπομπή «Sports Show» (Ζ)

OTE sport4HD
03.00 Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Z)
11.00 Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (M)
18.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.35 Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Μ)

OTE sport5HD
03.00 WRC Μεξικό, Live Stage (Z)
14.00 Supercross Όκλαντ (Μ)
21.00 Supercross Αναχέιμ 3 (Μ)

OTE sport6HD
14.00 Άγκουτ Μπαουτίστα- Αλσάζ Μπέντενε, ATP 250 Τσενάι, 1ος Ημιτελικός (Μ)
18.00 Τουρνουά Τένις WTA Ρίο, Τελικός (Μ)
21.00 Μίλος Ράονιτς-Κέι Νισικόρι, ATP 250 Μπρισμπέιν, 1ος Ημιτελικός (Μ)

Σάββατο 07.03.15
OTE sport1HD
15.00 Λεβάντε-Εϊμπάρ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 ΚΠΡ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μάιντς-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
17.00 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Μπιλμπάο-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Έλτσε-Αλμερία, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.00 Γρανάδα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           

OTE sport3HD
14.00 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης Κατ. (Ζ)
16.30 Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Σαμπντόρια-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
05.30 Golden State Warriors-Dallas Mavericks, ΝΒΑ Regular Season (Z)
11.00 Chicago Bulls-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (M)
16.30 Αμβούργο-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)  
22.00 Golden State Warriors-Dallas Mavericks, ΝΒΑ Regular Season (Μ)

OTE sport5HD
16.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.00 WRC Μεξικό, Live Stage (Z)
21.00 Supercross Σαν Ντιέγκο (Μ)

OTE sport6HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Στάνισλας Βαβρίνκα-Αλσάζ Μπέντενε, ATP 250 Τσενάι, Τελικός (Μ)
21.00 Ρότζερ Φέντερερ-Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ, ATP 250 Μπρισμπέιν, 2ος Ημιτελικός (Μ)


Greek Digital TV