19/8/15

OTE Sport Highlights "22 Αυγούστου - 05 Σεπτεμβρίου"…

Nέα ενημέρωση 22/08:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/6HD" (το χρονικό διάστημα "22 Αυγούστου - 05 Σεπτεμβρίου"...
Nicolas A.
...

Αύγουστος - Σεπτέμβριος... Feelgood Zaping στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...




Σάββατο 22.08.15
OTE sport1HD
14.45 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Λέστερ-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Κρίσταλ Πάλας-Άστον Βίλα, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Σάντερλαντ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Μπάγιερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
           
OTE sport3HD
14.00 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Φράιμπουρκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Κολωνία-Βόλφσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport4HD
16.30 Αννόβερο-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Αφιέρωμα: NBA Finals: Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, NBA Finals 4ος αγώνας (Μ)
22.00 Αφιέρωμα: NBA Finals: Golden State Warriors-Cleveland Cavaliers, NBA Finals 5ος αγώνας (Μ)

OTE sport5HD
11.50 Formula 1, Βέλγιο, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
14.50 Formula 1, Βέλγιο, Κατατακτήριες δοκιμές (Ζ)
16.30 Σάλκε-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.45 Formula 1, Βέλγιο, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Μ)
22.00 Formula 1, Βέλγιο, Κατατακτήριες δοκιμές (Μ)

OTE sport6HD
02.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, προημιτελικά (Ζ)
12.30 Εκπομπή “Top Spin” (Μ)
13.30 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, προημιτελικά (Μ)
20.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 1ος ημιτελικός (Ζ)

22.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 2ος ημιτελικός (Ζ)



Κυριακή 23.08.15
OTE sport1HD
11.30 Γουέστ Χαμ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.30 Νόριτς-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Γουέστ Μπρομ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
14.30 Λειψία-Σαν Πάουλι, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Ίνγκολσταντ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή “Sports Show” (Z)

OTE sport4HD
15.15 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π-Παναθηναϊκός ΑΟ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Μ)
18.15 Λειψία-HSV, Γερμανικό Πρωτάθλημα Handball (Z)
20.00 ESPN 30 for 30: Once Brothers (M)
21.30 Αφιέρωμα: NBA Finals: Cleveland Cavaliers-Golden State Warriors, NBA Finals 6ος αγώνας (Μ)

OTE sport5HD
13.30 Εκπομπή “Grand Prix: Βέλγιο” (Z)
14.45 Formula 1, Βέλγιο, αγώνας (Ζ)
20.30 Εκπομπή “Grand Prix: Βέλγιο” (Z)
21.45 Formula 1, Βέλγιο, αγώνας (Ζ)

OTE sport6HD
13.00 WRC Ολλανδίας, SS21 Dhrontal 2 (Z)
15.00 FIA World Rally Championship Rallycross, Νορβηγία, αγώνας (Ζ)
18.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 2ος ημιτελικός (Μ)
20.00 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, Τελικός (Ζ)

OTE sport7HD
01.05 FIVB Beach Volleyball, ΗΠΑ, 2ος ημιτελικός ανδρών (Ζ)
02.05 FIVB Beach Volleyball, ΗΠΑ, 2ος ημιτελικός γυναικών (Ζ)
18.00 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.05 FIVB Beach Volleyball, ΗΠΑ, μικρός τελικός γυναικών (Ζ)
21.35 FIVB Beach Volleyball, ΗΠΑ, Τελικός γυναικών (Ζ)
23.05 FIVB Beach Volleyball, ΗΠΑ, μικρός τελικός ανδρών (Ζ)

OTE sport8HD
17.45 Euro Beach Soccer League, Superfinals, μικρός τελικός (Ζ)
19.00 Euro Beach Soccer League, Superfinals, τελικός (Ζ)

Δευτέρα 24.08.15
OTE sport1HD
16.00 Highlights Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Γουότφορντ-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.15 Καϊζερσλάουτερν-Πάντερμπορν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοαφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
23.15 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
16.00 Εκπομπή “Sports Show” (Μ)
19.00 Euro Beach Soccer League, Superfinals, μικρός τελικός (Μ)
20.30 Euro Beach Soccer League, Superfinals, τελικός (Μ)
22.30 Εκπομπή “Sports Show” (Z)

OTE sport4HD
15.00 Λειψία-HSV Χάντμπολ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
17.00 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Σάσαρι-Ρέντζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 3ος τελικός (Μ)
19.00 Κένυα-Περού, FIVB Volleyball World Grand Prix, 3ο Γκρουπ, Τελικός (Μ)
21.00 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.-Παναθηναϊκός ΑΟ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ (Μ)

OTE sport5HD
18.00 FIA World Championship Rallycross, Νορβηγία (Μ)
21.30 Εκπομπή “Grand Prix: Βέλγιο” (Μ)
22.15 Formula 1, Βέλγιο, αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
17.00 Kite Masters ep.07 (M)
17.30 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 1ος ημιτελικός (Μ)
19.30 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, 2ος ημιτελικός (Μ)
21.30 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, Τελικός (Μ)

Τρίτη 25.08.15
OTE sport1HD
16.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Νιούκαστλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Άρσεναλ-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” (Z)
23.45 UEFA Champions League Playoffs (M)

OTE sport2HD
18.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” (Z)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)
23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” (Z)

OTE sport3HD
17.00 Εκπομπή “Sports Show” (Μ)
19.30 Γκλάντμπαχ-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)
23.45 Αμβούργο-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sportD
15.00 Κίελο-Φλένσμπουργκ Χάντεβιτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
17.00 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Σάσαρι-Ρέντζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 4ος τελικός (Μ)
19.30 Ολλανδία-Τσεχία, FIVB Volleyball World Grand Prix, 2ο Γκρουπ, 1ος ημιτελικός (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

OTE sport5HD
18.30 Formula E, Λονδίνο, 1ος αγώνας (Μ)
20.00 Formula E, Λονδίνο, 2ος αγώνας (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ, μικρός τελικός γυναικών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ, τελικός γυναικών (Μ)
19.15 ATP Masters 1000 Σινσινάτι, Τελικός (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

Τετάρτη 26.08.15
OTE sport1HD
17.30 UEFA Champions League Playoffs (M)
19.30 UEFA Champions League Playoffs (M)
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” (Z)
23.45 UEFA Champions League Playoffs (M)

OTE sport2HD
18.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” (Z)
18.00 UEFA Champions League, Playoffs (Z)
23.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” (Z)

OTE sport3HD
14.00 Χοφενχαϊμ-Μπάγιερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Copa do Brasil, Φάση των 16 (Μ)
19.30 Σάλκε-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

OTE sport4HD
14.45 Βουλγαρία-Βέλγιο, FIVB Volleyball World League, 2ο Γκρουπ, 1ος ημιτελικός (Μ)
17.00 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Σάσαρι-Ρέντζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 5ος τελικός (Μ)
19.00 Πολωνία-Πουέρτο Ρίκο, FIVB Volleyball World Grand Prix, 2ο Γκρουπ, 2ος ημιτελικός (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

OTE sport5HD
17.00 Εκπομπή “Grand Prix: Βέλγιο” (Μ)
18.15 Formula 1, Βέλγιο, αγώνας (Μ)
20.30 FIA World Championship Rallycross Highlights, Νορβηγία (M)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

OTE sport6HD
17.00 FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ, μικρός τελικός ανδρών (Μ)
18.00 FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ, τελικός ανδρών (Μ)
20.15 Τζον Ίσνερ-Μάρκος Παγδατής, ATP 250 Ατλάντα, Τελικός (Μ)
21.45 UEFA Champions League, Playoffs (Z)

Πέμπτη 27.08.15
OTE sport1HD
16.00 Γουέστ Χαμ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 UEFA Champions League Playoffs (M)
20.00 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 UEFA Champions League Playoffs (M)

OTE sport2HD
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
16.00 Copa do Brasil, Φάση των 16 (Μ)
19.00 Ίνγκολσταντ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Χοφενχαϊμ-Μπάγιερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Copa do Brasil, Φάση των 16 (Μ)

OTE sport4HD
17.00 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 3ος τελικός (Μ)
19.30 Τσεχία-Πουέρτο Ρίκο, FIVB Volleyball World Grand Prix, 2ο Γκρουπ, μικρός τελικός (Μ)
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 1ος τελικός (Μ)
23.45 Σάσαρι-Ρέντζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 4ος τελικός (Μ)

OTE sport5HD
19.00 MotoGP Highlights Γερμανία (Μ)
20.00 MotoGP Highlights ΗΠΑ (Μ)
21.00 MotoGP Highlights Τσεχία (Μ)
22.00 FIA World Championship Rallycross, Νορβηγία, Αγώνας (M)
                                               
OTE sport6HD
18.15 Πατρίσια Μαρία Τιγκ-Μαργαρίτα Γκασπαριάν, WTA Μπακού, Τελικός (Μ)
21.00 ATP Masters 1000 Highlights, Σινσινάτι (M)
22.00 ATP 250 Κίτσμπουελ, Τελικός (Μ)

Παρασκευή 28.08.15
OTE sport1HD
14.00 UEFA Champions League Playoffs (M)
16.00 Γουέστ Μπρομ-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 UEFA Champions League Playoffs (M)
21.30 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
16.00 Copa do Brasil, Φάση των 16 (Μ)
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
22.00 Euro Beach Soccer League, Superfinals, μικρός τελικός (Μ)
23.30 Euro Beach Soccer League, Superfinals, τελικός (Μ)

OTE sport4HD
14.45 Βουλγαρία-Γαλλία, FIVB Volleyball World League (2ο Γκρουπ, Τελικός (Μ)
17.00 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Σάσαρι-Ρέντζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 6ος τελικός (Μ)
19.45 Ολλανδία-Πολωνία, FIVB Volleyball World Grand Prix, 2ο Γκρουπ, Τελικός (Μ)
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ 2ος τελικός (Μ)

OTE sport5HD
10.55 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, 1ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
11.50 MotoGP, Μεγάλη Βρετανία, 1ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
12.50 Moto2, Μεγάλη Βρετανία, 1ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
15.05 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, 2ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
16.00 MotoGP, Μεγάλη Βρετανία, 2ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
17.00 Moto2, Μεγάλη Βρετανία, 2ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)

OTE sport6HD
18.35 FIVB Beach Volleyball, Πολωνία, προημιτελικός γυναικών (Ζ)
20.00 Εκπομπή “Top Spin” (Z)
22.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, 1ος ημιτελικός (Ζ)

Σάββατο 29.08.15
OTE sport1HD
14.45 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Τότεναμ-Έβρτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.30 Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.30 Κολωνία-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
           
OTE sport3HD
14.00 Πάντερμπορν-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπάγιερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport4HD
14.30 Tulsa Shock-Los Angeles Sparks, WNBA Basketball (Μ)
16.30 Μάιντς-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Tulsa Shock-Los Angeles Sparks, WNBA Basketball (Μ)

OTE sport5HD
10.55 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
11.50 MotoGP, Μεγάλη Βρετανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
12.50 Moto2, Μεγάλη Βρετανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
14.30 Moto3, Μεγάλη Βρετανία, κατατακτήριες δοκιμές (Ζ)
15.25 MotoGP, Μεγάλη Βρετανία, 4ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
16.05 MotoGP, Μεγάλη Βρετανία, κατατακτήριες δοκιμές (Ζ)
17.00 Moto2, Μεγάλη Βρετανία, κατατακτήριες δοκιμές (Ζ)

OTE sport6HD
02.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, 2ος ημιτελικός (Ζ)
11.20 FIVB Beach Volleyball, Πολωνία, 1ος ημιτελικός γυναικών (Ζ)
12.20 FIVB Beach Volleyball, Πολωνία, 2ος ημιτελικός γυναικών (Ζ)
16.35 FIVB Beach Volleyball, Πολωνία, μικρός τελικός γυναικών (Ζ)
17.35 FIVB Beach Volleyball, Πολωνία, Τελικός γυναικών (Ζ)
20.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, Τελικός (Ζ)

OTE sport7HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
16.30 Ντάρμσταντ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)


Κυριακή 30.08.15
OTE sport1HD
11.30 Άστον Βίλα-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
13.30 Στόουκ-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
15.30 Σαουθάμπτον-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Σουόνσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Νάπολι-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport2HD
19.30 Εϊμπάρ-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Λας Πάλμας-Λεβάντε, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport3HD
12.00 Μπόρνμουθ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.30 Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Γερμανικό Πρωτάθλημα 2ης κατ. (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή “Sports Show” (Z)

OTE sport4HD
16.45 Αφιέρωμα Ευρωπαϊκά Ντέρμπι: Εμίλια-Σάσαρι, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
19.00 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Τορίνο-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport5HD
10.55 Moto2, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Warm Up (Ζ)
11.25 MotoGP, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Warm Up (Ζ)
11.55 Moto3, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Warm Up (Ζ)
13.05 Moto2, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Ζ)
14.30 MotoGP, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Ζ)
16.15 Moto3, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Ζ)

OTE sport6HD
11.05 FIVB Beach Volleyball, Όλστιν, Πολωνία, 1ος ημιτελικός ανδρών (Ζ)
12.05 FIVB Beach Volleyball, Όλστιν, Πολωνία, 2ος ημιτελικός ανδρών (Ζ)
15.05 FIVB Beach Volleyball, Όλστιν, Πολωνία, Τελικός 3ης θέσης ανδρών (Ζ)
16.05 FIVB Beach Volleyball, Όλστιν, Πολωνία, Τελικός 3ης θέσης ανδρών (Ζ)

OTE sport7HD
21.30 Βαλένθια-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 Χετάφε-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Τζένοα-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

Δευτέρα 31.08.15
OTE sport1HD
16.00 Highlights Αγγλικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Σαουθάμπτον-Νόριτς, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.00 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Ουντινέζε-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.15 Μπόχουμ-Μόναχο 1860, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 2ης κατ. (Ζ)
23.15 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
14.00 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Εκπομπή “Sports Show” (Μ)
20.00 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή “Sports Show” (Z)

OTE sport4HD
02.00 Minnesota Lynx-Phoenix Mercury, WNBA, Regular Season (Z)
13.30 Ρέτζιο Εμίλια-Σάσαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 2ος Τελικός (Μ)
16.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-Παναθηναϊκός ΑΟ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 1ος Τελικός (Μ)
18.00 Μεξικό-Ελλάδα, FIVB Volleyball World League (Μ)
20.45 Michigan State-Duke, NCAA Μπάσκετ (M)

OTE sport5HD
19.00 Moto2, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)
20.30 MotoGP, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)
22.15 Moto3, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
20.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, 1ος Ημιτελικός, γυναικών (Μ)
21.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, 2ος Ημιτελικός, γυναικών (Μ)
22.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, Προημιτελικά (Μ)

Τρίτη 01.09.15
OTE sport1HD
16.00 Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Κροατία-Ιταλία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
20.00 Νιούκαστλ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ουαλία-Βέλγιο, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Τορίνο-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Βαλένθια-Ντεπορτίβο Λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
15.00 Μπάγερν-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 ΕκπομπήSports Show” (Μ)
23.00 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sportD
13.00 Σάσαρι-Ρέτζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 3ος Τελικός (Μ)
15.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-Παναθηναϊκός ΑΟ, Basket League ΣΚΡΑΤΣ, 3ος Τελικός (Μ)
18.00 Κίνα-Ελλάδα, FIVB Volleyball World League (Μ)
20.45 Wisconsin-Kentucky, NCAA Μπάσκετ (M)

OTE sport5HD
13.00 Moto2, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)
19.00 Highlights, Formula E, Μόντε Κάρλο, Μονακό (Μ)
21.00 Highlights, Formula E, Βερολίνο, Γερμανία (Μ)
22.00 Moto2, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
20.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, Τελικός 3ης θέσης, γυναικών (Μ)
21.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, Τελικός, γυναικών (Μ)
22.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, Προημιτελικά (Μ)

Τετάρτη 02.09.15
OTE sport1HD
16.00 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Σουηδία-Μαυροβούνιο, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
20.00 Ανδόρα-Κύπρος, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)
22.00 Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
16.00 Κιέβο Βερόνα-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
17.00 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε-Λότζα, Copa Sudamericana (Μ)
19.00 Κολονία-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Μπάγερν-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
15.30 Σάσαρι-Ρέτζιο Εμιλία, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ, 5ος Τελικός (Μ)
18.00 Σλοβακία-Ελλάδα, FIVB Volleyball World League (Μ)
21.00 Duke-Wisconsin, NCAA Μπάσκετ, Championship Game (M)

OTE sport5HD
13.00 MotoGP, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)
20.00 Highlights, Formula E, Μόσχα, Ρωσία (Μ)
21.00 Highlights, Formula E, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο (Μ)
22.00 MotoGP, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)

OTE sport6HD
21.15 Κίελο-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)
23.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός (Μ)


Πέμπτη 03.09.15
OTE sport1HD
15.55 Τότεναμ-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Αζερμπαϊτζάν-Κροατία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
21.45 Ολλανδία-Ισλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
23.45 Εκπομπή «Στο δρόμο για τη Γαλλία» (Ζ)

OTE sport2HD
17.30 Σεβίλη-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Μίλαν-Έμπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Κύπρος-Ουαλία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
23.45 Τουρκία-Λετονία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)

OTE sport3HD
17.00 Άρσεναλ-Ιντεπεντιέντε, Copa Sudamericana (M)
19.00 Ντάρμσταντ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ιταλία-Μάλτα, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
23.45 Ισραήλ-Ανδόρα, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)

OTE sport4HD
16.00 Ελλάδα-Μεξικό, FIVB Volleyball World League (Μ)
18.00 Σλοβακία-Ελλάδα, FIVB Volleyball World League (Μ)
23.00 Ολυμπιακός ΣΦΠ-Παναθηναϊκός ΑΟ, 3ος Τελικός (Μ)

OTE sport5HD
20.00 Formula E, Ανασκόπηση (Μ)
21.00 MotoGP Highlights Μεγάλη Βρετανία (Μ)
22.00 Moto3, Σίλβερστον, Μεγάλη Βρετανία, Αγώνας (Μ)
                                               
OTE sport6HD
14.00 Κίελο-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
20.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, Τελικός 3ης θέσης, ανδρών(Μ)
21.00 FIVB Beach Volleyball, Λονγκ Μπιτς, ΗΠΑ, Τελικός, ανδρών (Μ)
22.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, 2ος Ημιτελικός (Μ)

OTE sport7HD
21.45 Βέλγιο-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Βουλγαρία-Νορβηγία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)

Παρασκευή 04.09.15
OTE sport1HD
21.00 Εκπομπή «Στο δρόμο για τη Γαλλία», Pregame, Ελλάδα-Φινλανδία (Ζ)
21.45 Ελλάδα-Φινλανδία, Προκριματικά Euro 2014 (Ζ)
23.45 Εκπομπή «Στο δρόμο για τη Γαλλία», Postgame, Ελλάδα-Φινλανδία (Ζ)

OTE sport2HD
19.00 Γεωργία-Σκωτία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
21.45 Γερμανία-Πολωνία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
23.45 Νησιά Φερόε-Βόρειος Ιρλανδία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)

OTE sport3HD
15.00 Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Ουγγαρία-Ρουμανία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
23.45 Σερβία-Αρμενία, Προκριματικά Euro 2016 (Μ)

OTE sport4HD
02.00 New York Liberty-Chicago Sky, WNBA, Regular Season (Z)
17.00 Κίνα-Ελλάδα, FIVB Volleyball World League (Μ)
20.00 Ευρωμπάσκετ 2015: «Τα καλύτερα μας χρόνια» (Μ)
21.30 New York Liberty-Chicago Sky, WNBA, Regular Season (Μ)

OTE sport5HD
10.50 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)  
14.50 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)  
19.45 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)  
22.05 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές (Μ)  

OTE sport6HD
14.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, 1ος Ημιτελικός (Μ)
20.00 Εκπομπή «Top Spin» (Ζ)
22.00 ATP 250 Winston, Σάλεμ, Τελικός (Μ)

OTE sport7HD
21.45 Δανία-Αλβανία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)

OTE sport8HD
21.45 Πορτογαλία-Γαλλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου (Ζ)

Σάββατο 05.09.15
OTE sport1HD
19.00 Ρωσία-Σουηδία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
21.45 Ισπανία-Σλοβακία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
23.45 Εκπομπή «Στο δρόμο για τη Γαλλία» (Ζ)

OTE sport2HD
14.30 Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Σαν Μαρίνο-Αγγλία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
21.45 Ελβετία-Σλοβενία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
           
OTE sport3HD
19.00 Ουκρανία-Λευκορωσία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
21.45 Αυστρία-Μολδαβία, Προκριματικά Euro 2016 (Z)
23.45 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport4HD
16.00 Γεωργία-Ολλανδία, Ευρωμπάσκετ 2015 (Z)
19.00 ΠΓΔΜ-Ελλάδα, Ευρωμπάσκετ 2015 (Z)
21.00 Εκπομπή «Eurobasket 2015» (Ζ)

OTE sport5HD
11.50 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)  
20.15 FORMULA 1, GRAN PREMIO D’ ITALIA, Κατατακτήριες Δοκιμές (Ζ)  
22.00 Γαλλία-Φινλανδία, Ευρωμπάσκετ 2015 (Z)

OTE sport6HD
15.45 ATP 250 Winston, Σάλεμ, Τελικός (Μ)
17.45 Εκπομπή «Top Spin» (Μ)
19.00 Ισπανία-Σερβία, Ευρωμπάσκετ 2015 (Z)
22.00 Ιταλία-Τουρκία, Ευρωμπάσκετ 2015 (Z)

OTE sport7HD
19.00 Εσθονία-Λιθουανία, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)
21.45 Μαυροβούνιο-Λίχτενσταϊν, Προκριματικά Euro 2016 (Ζ)

OTE sport8HD
22.00 Κροατία-Σλοβενία,  Ευρωμπάσκετ 2015 (Ζ)


Greek Digital TV