10/11/16

COSMOTE Sport Highlights "18 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου"…

Τελευταία ενημέρωση 16/11:
Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights έρχονται στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών "COSMOTE Sport 1HD/2HD/3HD/4HD/5HD/ 6HD/7HD/8HD" (το χρονικό διάστημα "18 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου"...
Nicolas A.
...



COSMOTE Sport Highlights "18 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου"… 

----------------------------

Παρασκευή 18.11.16
COSMOTE Sport 1HD
16.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Τσέλσι-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Λεβερκούζεν-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.30 UEFA Champions League Magazine (Μ)

COSMOTE Sport 2HD
15.00 Σεβίλη-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Κιέβο-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Μπέτις-Λας Πάλμας, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 2016 World Series of Poker (Μ)

COSMOTE Sport 3HD
16.00 Αμβούργο-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)
21.30 Ελλάδα-Βοσνία, Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου (Μ)
23.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Μ)

COSMOTE Sport 4HD
03.00 Minnesota Timberwolves-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season (Z)
13.30 NBA Daily
20.25 NBA Action Ep. 2605 (M)
21.35 Minnesota Timberwolves-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE Sport 5HD         
18.20 FIA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Γερμανία, Αγώνας (Μ)
22.00 WRC, Αυστραλία, Στιγμιότυπα 1ης Ημέρας (Μ)
23.00 Formula E, Μαρακές, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTE Sport 6HD
16.00 Barclays ATP World Tour Finals, Φάση Ομίλων (Ζ)
19.00 2016 Fed Cup Finals, Γαλλία-Τσεχία, Αγώνας Διπλού (Μ)
22.00 Barclays ATP World Tour Finals, Φάση Ομίλων (Ζ)

COSMOTE Sport 7HD
19.30 Μπόχουμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ κατ. (Ζ)

COSMOTE Sport 8HD
21.30 Μόντσα-Μολφέτα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)


Σάββατο 19.11.16
COSMOTE Sport 1HD
13.30 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ» (Ζ)
14.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ» (Ζ)
17.15 Μπαρτσελόνα-Μάλαγα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE Sport 2HD
14.00 Ντεπορτίβο λα Κορούνια-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.00 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης» (Ζ)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Postgame Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης» (Ζ)

COSMOTE Sport 3HD
14.00 Καρλσρούη-Σαντχάουζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ κατ. (Ζ)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι Pregame Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου» (Ζ)
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σαουθάμπτον-Λίβερπουλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE Sport 4HD
03.00 Boston Celtics-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Z)
13.30 NBA Daily
17.00 ΑΕΚ-Προμηθέας Πατρών, Stoiximan.gr Basket League (Ζ)
19.30 Boston Celtics-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)
22.00 ΑΕΚ-Προμηθέας Πατρών, Stoiximan.gr Basket League (Μ)

COSMOTE Sport 5HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 WRC, Αυστραλία, Στιγμιότυπα 2ης Ημέρας (Μ)
20.30 Formula E, Magazine (M)
21.30 Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE Sport 6HD
16.00 Barclays ATP World Tour Finals, 1ος Ημιτελικός (Ζ)
19.30 Barclays ATP World Tour Finals, 1ος Ημιτελικός (Μ)
22.00 Barclays ATP World Tour Finals, 2ος Ημιτελικός (Ζ)

COSMOTE Sport 7HD
16.00 Κιέβο-Κάλιαρι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Ουντινέζε-Νάπολι, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE Sport 8HD
16.30 Μάιντς-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Έιμπαρ-Θέλτα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ) 


Κυριακή 20.11.16

COSMOTESPORT 1HD
10.00 Στόουκ-Μπόρνμουθ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Έβερτον-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Έμπολι-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Μίντλεσμπρο-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μίλαν-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT 2HD
13.00 Αλαβές-Εσπανιόλ, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Βαλένθια-Γρανάδα, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Σπόρτινγκ Χιχόν-Ρεάλ Σοσιεδάδ, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ, ΙσπανικόΠρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT 3HD
14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Στουτγκάρδη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Χόφενχαϊμ-Αμβούργο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Βέρντερ Βρέμης-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

COSMOTE SPORT 4HD
13.00 NBADaily
16.00 Milwaukee Bucks-Golden State Warriors, NBA Regular Season (M)
19.00 New York Knicks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (Ζ)
22.30 Brooklyn Nets-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Ζ)

COSMOTE SPORT 5HD
13.45 WRC Αυστραλία, SS21 Wedding Bells 1(Μ)
14.50 WRC Αυστραλία, SS23 Wedding Bells 2 Power Stage (Μ)
16.00 Λάτσιο-Τζένοα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 WRCΑυστραλία,Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTESPORT 6HD
13.00 Σάσαρι-Αβελίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
15.00 Barclays ATP World Tour Finals, Ημιτελικοί (Μ)
18.30 Εκπομπή“Topspin” (Ζ)
20.00 Barclays ATP World Tour Finals, Τελικός (Ζ)

COSMOTESPORT 7HD
13.30 Σαμπντόρια-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Αταλάντα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

COSMOTESPORT 8HD
13.30 Μπαρτσελόνα-Εστουντιάντες, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Μπολόνια-Παλέρμο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Βέσπρεμ-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)

Δευτέρα21.11.16
COSMOTESPORT 1HD
14.00 Σάντερλαντ-Χαλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Γουέστ Μπρομ-Μπέρνλι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT 2HD
17.00 Κροτόνε-Τορίνο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
21.45 Λεγανές-Οσασούνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Αταλάντα-Ρόμα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT 3HD
16.00 Ντάρμσταντ-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 11η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 Best Match of the Week (Μ)
22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

COSMOTE SPORT 4HD
13.30 NBA Daily
20.05 Brooklyn Nets-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Μ)
23.05 New York Knicks-Atlanta Hawks, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE SPORT 5HD
16.45 FormulaE,Μαρακές, Αγώνας (Μ)
19.45 WRCΑυστραλία, SS10 & SS11 Coffs (Μ)
20.50 WRCΑυστραλία, SS21 Wedding Bells 1 (Μ)
21.55 WRCΑυστραλία, SS23 Wedding Bells 2 Power Stage (Μ)

COSMOTE SPORT 6HD
14.30 Βέσπρεμ-ΠαρίΣενΖερμέν, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Μ)
16.00 Ράιν Νέκαρ-Φούξε Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
20.00 Εκπομπή “Topspin
21.30 BarclaysATPWorldTourFinals, Τελικός (Μ)

COSMOTESPORT 7HD
21.15 Μόναχο 1860-Καϊζερσλάουτερν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)

COSMOTESPORT 8HD
18.00 Γαλατάσαραϊ-Μπεσίκτας, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
21.45 Μπρίντιζι-Καντού, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)



Τρίτη22.11.16
COSMOTESPORT 1HD
17.45 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.00 ΤΣΣΚΑΜόσχας-Λεβερκούζεν, UEFAChampionsLeague (Z)
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” (Ζ)
23.45 Σεβίλη-Γιουβέντους, UEFAChampionsLeague (Μ)

COSMOTESPORT 2HD
18.25 Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
19.30 Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 Σεβίλη-Γιουβέντους, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTE SPORT 3HD
15.00 ΣπόρτινγκΛισαβόνας-ΡεάλΜαδρίτης, UEFAYouthLeague (Ζ)
17.00 Λεβερκούζεν-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 ΣπόρτινγκΛισαβόνας-ΡεάλΜαδρίτης, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 ΤΣΣΚΑΜόσχας-Λεβερκούζεν, UEFAChampionsLeague (Μ)

COSMOTE SPORT 4HD
02.00 Indiana Pacers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Z)
20.00 Εκπομπή “PicknRoll”
21.45 Μονακό-Τότεναμ, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Indiana Pacers-Golden State Warriors, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE SPORT 5HD
15.30 FormulaE, ΧονγκΚονγκ, Αγώνας (Μ)
17.25 Ντοκιμαντέρ, Formula E: IceDrive (Μ)
21.45 Ντόρτμουντ-ΛέγκιαΒαρσοβίας, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 FORMULA 1GRANDE PREMIO DO BRASIL, Αγώνας (Μ)

COSMOTE SPORT 6HD
19.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
21.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ, 12η Αγωνιστική, Στιγμιότυπά (Μ)
21.45 Λέστερ-Μπριζ, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Barclays ATP World Tour Finals, Τελικός (Μ)

COSMOTE SPORT 7HD
21.45 Κοπεγχάγη-Πόρτο, UEFAChampionsLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 8HD
21.45 ΝτινάμοΖάγκρεμπ-Λιόν, UEFAChampionsLeague (Ζ)



Τετάρτη23.11.16
COSMOTE SPORT 1HD
17.00 Σεβίλη-Γιουβέντους, UEFAChampionsLeague (Μ)
19.45 Μπεσίκτας-Μπενφίκα, UEFAChampionsLeague (Ζ)
21.45 Εκπομπή “UEFA Champions League ΛεπτόπροςΛεπτό” (Ζ)
23.45 Άρσεναλ-ΠαρίΣενΖερμέν, UEFAChampionsLeague (Μ)

COSMOTE SPORT 2HD
19.00 UEFAChampionsLeague, 5ηΑγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.00 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)
21.45 Άρσεναλ-ΠαρίΣενΖερμέν, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Εκπομπή“UEFA Champions League Show” (Ζ)

COSMOTESPORT 3HD
16.45 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ροστόφ-ΜπάγερνΜονάχου, UEFAChampionsLeague (Ζ)
21.45 Σέλτικ-Μπαρτσελόνα, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Ροστόφ-ΜπάγερνΜονάχου, UEFAChampionsLeague (Μ)

COSMOTE SPORT 4HD
02.30 New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Z)
13.30 NBA Daily
20.30 FIBA World Basketball, επ. 567 (Μ)
21.00 New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTE SPORT 5HD
19.00 WRCΑυστραλία, Στιγμιότυπα (Μ)
20.30 Ντοκιμαντέρ, Formula E: IceDrive (Μ)
21.45 Γκλάντμπαχ-ΜάντσεστερΣίτι, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 FormulaE,Μαρακές, Αγώνας (Μ)

COSMOTESPORT 6HD
20.00 VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ, 7ηΑγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
20.30 ATP World Tour Finals Λονδίνο, Στιγμιότυπα (Μ)
21.45 ΑτλέτικοΜαδρίτης-Αϊντχόφεν, UEFAChampionsLeague (Ζ)
23.45 Μίντεν-Ράιν Νέκαρ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)

COSMOTE SPORT 7HD
21.45 Νάπολι-ΝτινάμοΚιέβου, UEFAChampionsLeague (Ζ)
COSMOTE SPORT 8HD
21.45 Λουντογκόρετς-Βασιλεία, UEFAChampionsLeague (Ζ)

Πέμπτη24.11.16
COSMOTE SPORT 1HD
13.45 Γκλάντμπαχ-ΜάντσεστερΣίτι, UEFAChampionsLeague (M)
15.45 Άρσεναλ-ΠαρίΣενΖερμέν, UEFAChampionsLeague (M)
18.00 Φενέρμπαχτσε-Ζόρια, UEFAEuropaLeague (Ζ)
20.00 ΕκπομπήUEFAEuropaLeagueΛεπτόπροςΛεπτό” (Ζ)

COSMOTE SPORT 2HD
17.00 UEFAChampionsLeague, 5ηΑγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
18.00 Εκπομπή“UEFA Europa League Show” (Ζ)
20.00 Φιορεντίνα-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 ΜάντσεστερΓιουνάιτεντ-Φέγενορντ, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 3HD
15.00 ΑτλέτικοΜινέιρο-Γκρέμιο, CopadoBrazil (Μ)
18.00 Αστάνα-ΑΠΟΕΛ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
21.00 Εκπομπή Pregame, Ολυμπιακός-ΓιούνγκΜπόις (Ζ)
22.05 Ολυμπιακός-Γιούνγκ Μπόις, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 4HD
02.00 Cleveland Cavaliers-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season (Z)
13.30 NBADaily
20.00 Άγιαξ-Παναθηναϊκός, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 Μπιλμπάο-Σασουόλο, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 5HD
15.30 Εκπομπή“GRAND PRIX” (Μ)
17.15 FORMULA 1 GRANDE PREMIO DO BRASIL, Αγώνας (Μ)
20.00 Θέλτα-ΣταντάρΛιέγης, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 Ρόμα-ΒικτόριαΠλζεν, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 6HD
13.30 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
15.00 2016 Barclays ATP World Tour Finals (M)
20.00 ΣλόβανΛίμπερετς-Κάραμπαγκ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 ΣεντΕτιέν-Μάιντς, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 7HD
18.00 Ζενίτ-ΜακάμπιΤελΑβίβ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
20.00 Ζυρίχη-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 Γκενκ-ΡαπίντΒιέννης, UEFAEuropaLeague (Ζ)

COSMOTE SPORT 8HD
18.00 Γκαμπάλα-Άντερλεχτ, UEFAEuropaLeague (Ζ)
20.00 Γάνδη-Μπράγκα, UEFAEuropaLeague (Ζ)
22.05 ΑούστριαΒιέννης-ΆστραΓκιούργκιου, UEFAEuropaLeague (Ζ)

Παρασκευή 25.11.16
COSMOTE SPORT 1HD
14.30 Φιορεντίνα-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.30 Άγιαξ-Παναθηναϊκός, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.30 Ολυμπιακός-ΓιούνγκΜπόις, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.30 Φράιμπουργκ-Λειψία, Γερμανικός Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTE SPORT 2HD
00.05 Εκπομπή“UEFA Europa League Show” (Ζ)
14.30 Ζυρίχη-Βιγιαρεάλ, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.30 Θέλτα-ΣταντάρΛιέγης, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.30 Μπιλμπάο-Σασουόλο, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.45 Έιμπαρ-Μπέτις, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 2016 World Series of Poker (Μ)

COSMOTE SPORT 3HD
11.00 ΣπάρταΠράγας-Σαουθάμπτον, UEFAEuropaLeague (Μ)
13.00 Ντάνταλκ-Άλκμααρ, UEFAEuropaLeague (Μ)
15.00 Σάλκε-Νις, UEFAEuropaLeague (Μ)
19.00Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)
21.30 ΑτλέτικοΝασιονάλ-ΣέροΠορτένο, Copa Sudamericana(Μ)

COSMOTE SPORT 4HD
16.30 ΑΕΚ-ΠρομηθέαςΠατρών, Stoiximan.grBasketLeague (Μ)
18.30 Εκπομπή“Pick n Roll” (Μ)
20.00 Boston Celtics-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Z)
23.30 Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)

COSMOTE SPORT 5HD   
10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
20.10 FORMULA 1 ETIHADAIRWAYSABUDHABIGRANDPRIX, 1εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)
22.10 FORMULA 1 ETIHADAIRWAYSABUDHABIGRANDPRIX, 2εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTE SPORT 6HD
13.30 ATP World Tour Finals London, Στιγμιότυπα (Μ)
15.00 Κροατία-Αργεντινή, Davis Cup FinalsΤένις, Μονό (Ζ)
17.30 Κροατία-Αργεντινή, Davis Cup Finals Τένις, Μονό (Ζ)

COSMOTESPORT 7HD
19.30 ΦορτούναΝτίσελντορφ-Ανόβερο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία (Ζ)

COSMOTESPORT 8HD
21.30 ΙντέξαΣόρα-Πάντοβα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Ζ)

Σάββατο 26.11.16
COSMOTESPORT 1HD
14.30 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.00 Λίβερπουλ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Έμπολι-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT 2HD
14.00 Μάλαγα-Ντεπορτίβο λα Κορούνια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Εσπανιόλ-Λεγανές, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Σεβίλη-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT 3HD
14.00 Ντινάμο Δρέσδης-Μπόχουμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία (Ζ)
16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Λέστερ-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTE SPORT 4HD
13.25 NBADaily
16.30 Boston Celtics-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Μ)
19.00 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.grBasketLeague (Ζ)
21.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.grBasketLeague (Μ)

COSMOTE SPORT 5HD
11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3εςΕλεύθερεςΔοκιμές (Ζ)
14.50 FORMULA 1 ETIHADAIRWAYSABUDHABIGRANDPRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Ζ)
16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.50 FORMULA 1 ETIHADAIRWAYSABUDHABIGRANDPRIX, ΚατατακτήριεςΔοκιμές (Μ)

COSMOTE SPORT 6HD
10.10 DavisCupFinalsΤένις (Μ)
16.00 Κροατία-Αργεντινή, DavisCupFinalsΤένις, Διπλό (Ζ)
18.30 ΙντέξαΣόρα-Πάντοβα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ (Μ)
21.30 Κροατία-Αργεντινή, DavisCupFinalsΤένις, Διπλό (Μ)

COSMOTESPORT 7HD
16.30 Κολονία-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.00 Τορίνο-Κιέβο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σουόνσι-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT 8HD
16.30 Αμβούργο-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)


22.00 Χαλ-Γουέστ Μπρομ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)


Κυριακή 27.11.16

COSMOTESPORT1HD
14.00 Γουότφορντ-Στόουκ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.15 Άρσεναλ-Μπόρνμουθ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Σαουθάμπτον-Έβερτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ρόμα-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT2HD
13.00 Βιγιαρεάλ-Aλαβες, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
17.15 Οσασούνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Θέλτα-Γρανάδα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
23.45 Μπολόνια-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT3HD
14.30 Καϊζερσλάουτερν-Καρλσρούη, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορίας (Ζ)
16.30 Σάλκε-Ντάρμσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
20.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

COSMOTESPORT4HD
02.00 Washington Wizards-San Antonio Spurs, NBA Regular Season (Z)
13.30 Μπασκόνια-Τενερίφη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
20.00 Philadelphia 76ers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Ζ)
22.30 Phoenix Suns-Denver Nuggets, NBA Regular Season (Ζ)

COSMOTESPORT5HD
13.00 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Ζ)
14.45 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας (Ζ)
19.00 FIAΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα Rallycross, Αργεντινή (Ζ)
21.35 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)

COSMOTESPORT6HD
15.00 Κροατία-Αργεντινή, 2016 DavisCupFinals, ΑγώναςΜονού (Ζ)
17.30 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (Ζ)
20.30 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals, (Μ)

COSMOTESPORT7HD
13.30 Παλέρμο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Ουνικάχα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

COSMOTESPORT8HD
13.00 Πέζαρο-Τρέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
16.00 Κάλιαρι-Ουντινέζε, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Τέλεκομ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ (Ζ)
21.45 Μπρέσια-Ρέτζιο Εμίλια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)

Δευτέρα28.11.16
COSMOTESPORT1HD
16.00 Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 13η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
17.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Λέστερ-Μίντλεσμπρο, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT2HD
15.00 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Κροτόνε-Σαμπντόρια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Best Match of the Week (M)
22.00 Ίντερ-Φιορεντίνα,  Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT3HD
17.00 Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου, 12η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
18.00 Best Match of the Week (Μ)
20.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 CopaSudamericana, 11η Αγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
22.30Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)

COSMOTESPORT4HD
13.30 NBA Daily
16.30 Phoenix Suns-Denver Nuggets, NBA Regular Season (Μ)
18.55 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoiximan.gr Basket League (Μ)
21.40 Philadelphia 76ers-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTESPORT5HD
16.55 FormulaE,Μαρακές, Αγώνας (Μ)
18.50 Εκπομπή“Grand Prix” (Μ)
20.35 FORMULA 1 ETIHADAIRWAYSABUDHABIGRANDPRIX, Αγώνας (Μ)
23.00 WRCΑυστραλία, SS10 & SS11 Coffs (Μ)

COSMOTESPORT6HD
15.00 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  ΑγώναςΜονού (M)
17.30 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (M)
20.00 Εκπομπή “Topspin
22.00 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (M)

COSMOTESPORT7HD
21.45 ΛαςΠάλμας-Μπιλμπάο, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT8HD
17.00 Ουσάκ-Νταρουσάφακα, Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Ζ)
21.15 Στουτγκάρδη-Νυρεμβέργη,Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία (Ζ)

Τρίτη 29.11.16
COSMOTESPORT1HD
15.00 Αγροτικός Αστέρας 1932-ΠΑΣ Γιάννινα 1966, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
17.15 Βέροια ΓΑΣ-Αιγινιακός Π.Α., Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
19.30 Αναγέννηση Καρδίτσας 1904 ΑΣ-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
22.00 Μπέρνλι-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT2HD
15.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT3HD
15.00 Πλατανιάς ΑΟ-Σπάρτη ΑΕ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
17.15 Άρης-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ, Κύπελλο Ελλάδας  (Ζ)
20.00 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Αναγέννηση Καρδίτσας 1904-ΑΕΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)

COSMOTESPORT4HD
02.30 New York Knicks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (Z)
20.00 Εκπομπή “Pick n Roll”
21.30 New York Knicks-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season (M)

COSMOTESPORT5HD
18.10 WRC, Ισπανία, SS1 – Barcelona (Μ)
19.15 WRC, Ισπανία SS19 - Duesaigues 2 - Power Stage (Μ)
20.20 WRC, Ισπανία, Στιγμιότυπα (Μ)
21.45 FormulaE, Μαρόκο, Αγώνας (Μ)

COSMOTESPORT6HD
17.00 ATP World Tour Finals London, Στιγμιότυπα (Μ)
18.00 Εκπομπή “Topspin” (Μ)
21.30 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  ΑγώναςΜονού (M)

Τετάρτη30.11.16
COSMOTESPORT1HD
15.00 ΑΕΛ-Πανελευσινιακός ΑΟ 1931, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
17.15 Κισσαμικός ΠΓΣ-Πανιώνιος ΓΣΣ, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
19.30 ΟΦΗ 1925-Παναθηναϊκός ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
22.00 Τσέλσι-Τότεναμ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT2HD
15.00 ΠαναιτωλικόςΓΦΣ-ΠανθρακικόςΑΠΣ, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
17.00 Σεβίλη-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Τζένοα-Γιουβέντους, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT3HD
15.00 ΚασσιόπηΑΟ-Λαμία 1964 ΠΑΣ, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
17.15 Ηρακλής-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδας, (Ζ)
19.15 Φράιμπουργκ-Λειψία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 ΟΦΗ 1925-Παναθηναϊκός ΑΟ, Κύπελλο Ελλάδας, (Μ)

COSMOTESPORT4HD
02.00 Charlotte Hornets-Detroit Pistons, NBA Regular Season (Z)
16.05 Charlotte Hornets-Detroit Pistons, NBA Regular Season (M)
18.35 Πέζαρο-Τρέντο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
21.30 Charlotte Hornets-Detroit Pistons, NBA Regular Season (M)

COSMOTESPORT5HD
17.55 WRCΟυαλία, SS18 Brenig1, Power Stage (Μ)
19.00 WRCΟυαλία, SS22Brenig 2, Power Stage (Μ)
20.00 WRCΟυαλία, Στιγμιότυπα (Μ)
21.00 FIAΠαγκόσμιο Πρωτάθλημα RallycrossΑργεντινή, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTESPORT6HD
16.00 Εκπομπή “Topspin
17.45 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (M)
20.15 VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ, 8ηΑγωνιστική, Στιγμιότυπα (Μ)
21.15 Μέλσουγκεν-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Ζ)

Πέμπτη01.12.16
COSMOTESPORT1HD
15.00 Ξάνθη ΑΟ-Καλλονής ΑΕΛ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
17.15 Καλλιθέα ΓΣ-Ατρόμητος Αθηνών 1923 ΑΠΣ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
19.30 Λίβερπουλ-Σάντερλαντ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ) 
22.00 Χανιά ΑΟ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)

COSMOTESPORT2HD
17.00 Έμπολι-Μίλαν, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Παλέρμο-Λάτσιο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.00 Σεβίλη-Βαλένθια, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
23.00 Ρόμα-Πεσκάρα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT3HD
15.00 Λεβαδειακός ΑΠΟ-Πανσερραϊκός, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
17.15 Τρίκαλα ΑΟ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
19.30 Χάνια-Ολυπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας (Ζ)
21.30 Εκπομπή «ΏραΚυπέλλου» (Ζ)

COSMOTESPORT4HD
02.30 Boston Celtics-Detroit Pistons, NBA Regular Season (Z)
16.35 Boston Celtics-Detroit Pistons, NBA Regular Season (Μ)
19.05 Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Stoximan.gr Basket League (M)
21.55 Boston Celtics-Detroit Pistons, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTESPORT5HD
17.05 WRC, Αυστραλίας, SS10 &SS11 Coffs (Μ)
18.10 WRC, Αυστραλίας, SS21 Wedding Bells 1 (Μ)
19.15 WRC, Αυστραλίας, SS23 Wedding Bells 2 Power Stage (Μ)
21.20 Specials,Gymkhana Grid (M)

COSMOTESPORT6HD
19.30 Μελσούνγκεν-Κίελο, Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ (Μ)
21.05 Κροατία-Αργεντινή, 2016 DavisCupFinals, Αγώνας Διπλού (Μ)
23.20 Γαλλία-Τσεχία, 2016 FedCupFinals, Αγώνας Διπλού (Μ)


Παρασκευή02.12.16
COSMOTESPORT1HD
14.30 Άγιαξ-Παναθηναϊκός, UEFAEuropaLeague (Μ)
16.30 Ολυμπιακός-ΓιούνγκΜπόις, UEFAEuropaLeague (Μ)
18.30 Φιορεντίνα-ΠΑΟΚ, UEFAEuropaLeague (Μ)
21.30 Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου, Γερμανικός Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT2HD
15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Νάπολι-Σασουόλο, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
19.00 Ίντερ-Φιορεντίνα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)
21.45 Νάπολι-Ίντερ, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT3HD
15.00 Τρίκαλα ΑΟ-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
17.00 Χανιά ΑΟ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας (Μ)
19.00 Εκπομπή «SPORTSHOW» (Ζ)
21.30 Γκρέμιο-Ατλέτικο Μινέιρο, Τελικός, 2ος αγώνας, CopadoBrazil(Μ)

COSMOTESPORT4HD
03.00 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (Z)
16.35 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (M)
19.00 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.05 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season (M)

COSMOTESPORT5HD
17.15 FormulaE, ΧονγκΚονγκ, Αγώνας (Μ)
19.10 FormulaE,Μαρακές, Αγώνας (Μ)
21.35WRCΑυστραλία, Στιγμιότυπα (Μ)
22.35 FormulaE,Μαρακές, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTESPORT6HD
16.00 ΠΑΟΚ - ΣκραΜπέλχατοφ, CEV Champions League Βόλεϊ (Μ)
18.00 ΣκραΜπέλχατοφ-ΠΑΟΚ, CEVChampionsLeagueΒόλεϊ (Μ)
20.00 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (M)
22.30 Κροατία-Αργεντινή 2016 DavisCupFinals,  Αγώνας Μονού (M)

COSMOTESPORT7HD
19.30 Καρλσρούη-Γκρόιτερ Φιρτ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία (Ζ)

Σάββατο 03.12.16
COSMOTESPORT1HD
14.30 Μάντσεστερ Σίτι-Τσέλσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Γουέστ Χαμ-Άρσεναλ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.45 Γιουβέντους-Αταλάντα, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT2HD
16.00 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Pregame Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης» (Ζ)
17.15 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.15 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι, Postgame Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης» (Ζ)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)

COSMOTESPORT3HD
14.00 Μόναχο 1860-Ντιναμό Δρέσδης, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Β’ Κατηγορία (Ζ)
16.30 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λειψία-Σάλκε, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Τότεναμ-Σουόνσι, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT4HD
03.00 Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Z)
17.00 ΑΕΚ-Κόροιβος, Stoiximan.gr Basket League (Ζ)
19.30 Chicago Bulls-Cleveland Cavaliers, NBA Regular Season (Μ)

COSMOTESPORT5HD
16.30 Εκπομπή «GRAND PRIX» (Μ)
18.15 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας (Μ)
21.45 MotoGP, Μαλαισία, Σεπάνγκ, Στιγμιότυπα (Μ)
22.45 MotoGP, Ισπανία, Βαλένθια, Στιγμιότυπα (Μ)

COSMOTESPORT6HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
18.30 Κροατία-Αργεντινή, 2016 DavisCupFinals, ΑγώναςΜονού (Μ)
21.30 Μπαρτσελόνα-Παρί Σεν Ζερμέν, VELUXEHFChampionsLeagueΧάντμπολ (Ζ)

COSMOTESPORT7HD
14.00 Γρανάδα-Σεβίλη, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
16.30 Χόφενχαϊμ-Κολονία, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
19.30 Λεγανές-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
21.30 Σάντερλαντ-Λέστερ, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)

COSMOTESPORT8HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ίνγκολσταντ, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Ζ)
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Σαουθάμπτον, Αγγλικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Μ)


Greek Digital TV