4/12/16

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Νovasports, Eurosport και Fox Sports HD: "07 - 18 Δεκεμβρίου"…

Νέα Ενημέρωση 07/12:
Η Super League στα κανάλια Novasports!
To μπάσκετ πρωταγωνιστεί στα κανάλια Novasports!
Το πόλο είναι στα κανάλια Novasports!
Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "07 - 12 Δεκεμβρίου"...


...
Η Super League στα κανάλια Novasports!
Δείτε ζωντανά, αποκλειστικά και σε HD όλους τους αγώνες της 14ης αγωνιστικής το τριήμερο  10-12/12
Οι συνδρομητές των καναλιών Novasports θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά, αποκλειστικά και σε εικόνα υψηλής ευκρίνειας, το τριήμερο Σάββατο 10 Δεκεμβρίου – Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου, τους οκτώ αγώνες της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League. Όλες οι αναμετρήσεις, θα προβληθούν και από την πρωτοποριακή υπηρεσία NovaGO.
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
·         15:00 Αστέρας Τρίπολης - Βέροια (#ASTVER), Novasports3HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Μιχάλη Κατσαφάδου και ρεπορτάζ του Διονύση Στρούμπου και του Άκη Κουζούλη
·         17:15 Ξάνθη - ΑΕΛ (#AOXAEL), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Γιώργου Λιώρη και ρεπορτάζ του Κωστή Μπότσαρη
·         19:30 ΑΕΚ - Λεβαδειακός (#AEKLEV), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Άγγελου Στυλιάδη και ρεπορτάζ των Μανώλη Βογιατζάκη και Γιώργου Αργυρόγλου
·         21:30 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports2HD με τον Ηλία Βλάχο και τον Αντώνη Καρπετόπουλο
Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
·         15:00 Παναιτωλικός - Ηρακλής (#PANIRA), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Ισίδωρου Πρίντεζη και ρεπορτάζ των Βαγγέλη Πήχα και Γιώργου Μαρκόπουλου
·         16:00 Παίζουμε Ελλάδα λεπτό προς λεπτό, Novasports1HD με τους Γρηγόρη Παπαβασιλείου, Γιαννίκο Δούσκα και Λίλα Κουντουριώτη
·         17:15 ΠΑΟΚ - Πλατανιάς (#PAOKPLAT), Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Δημήτρη Κανελλάκη και ρεπορτάζ του Κωστή Μπότσαρη και του Ευγένιου Δαδαλιάρα
·         17:15 Πανιώνιος - ΑΟΚ (#PGSSAOK), Novasports3HD και από το WebTV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova)  σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και ρεπορτάζ του Γιώργου Βασιλείου και του Βασίλη Κωνσταντόπουλου
·         19:30 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός(#ATRPAO), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου και ρεπορτάζ των Αποστόλη Λάμπου και Νίκου Τζουάννη
·         21:30 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports1HD με τους Αντώνη Καρπετόπουλο, Γρηγόρη Παπαβασιλείου, Γιαννίκο Δούσκα
·         22:00 Best of Super League, Novasports24HD με όλα τα στιγμιότυπα από την 14η αγωνιστική
Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου
·         19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός (#PASOLY), Novasports1HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου και ρεπορτάζ του Ευγένιου Δαδαλιάρα και του Νίκου Γαβαλά
·         21:30 Παίζουμε Ελλάδα, Novasports1HD με το Γιάννη Καραλή

Novasports. Όλα για την ομάδα σου! 



To μπάσκετ πρωταγωνιστεί στα κανάλια Novasports!
Με EuroLeague, Basketball Champions League, Stoiximan.gr Basket League και τον αγώνα της γυναικείας ομάδας του Ολυμπιακού
Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova από την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου έως και τη Κυριακή 11 Δεκεμβρίου θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν τους αγώνες της 11ης αγωνιστικής της EuroLeague με την εντός έδρας αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Ούνιξ Καζάν, καθώς και τα παιχνίδια της 8ης αγωνιστικής του Basketball Champions League με τους αγώνες της ΑΕΚ με τη Σολνόκι, του Άρη με τους Helios Suns και του ΠΑΟΚ με τη Ρόσα Ράντομ. Παράλληλα, θα παρακολουθήσουν τους αγώνες της 10ης αγωνιστικής της Stoiximan.gr Basket League, όπου δεσπόζει το ντέρμπι Παναθηναϊκός Superfoods – ΑΕΚ, αλλά και το παιχνίδι της γυναικείας ομάδας του Ολυμπιακού με την Αλουινβεντ Μίσκολτς για το EuroCup. Όλοι οι αγώνες θα προβληθούν και από την πρωτοποριακή υπηρεσία NovaGO.

EuroLeague
Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου
·         19:45 Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ - Μπάμπεργκ, Novasports4HD

Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου
·         19:45 Φενερμπαχτσέ – Ερυθρός Αστέρας, Novasports3HD σε περιγραφή του Αργύρη Στεφανόπουλου
·         21:00 Αρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Novasports2HD και από το Web TV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova) σε περιγραφή του Δημήτρη Καρύδα
·         22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Ζαλγκίρις Κάουνας, Novasports1HD σε περιγραφή του Νικήτα Αυγουλή
·         23:00 Super EuroLeague, Novasports2HD και στο Web TV του Novasports.gr (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova) με το Γιώργο Συρίγο και τη Δώρα Παντέλη

Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου
·         19:00 Αναντόλου Εφές - Μπαρτσελόνα, Novasports1HD σε περιγραφή του Αργύρη Στεφανόπουλου
·         21:45 Ολυμπιακός – Ούνιξ Καζάν, Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Νικήτα Αυγουλή, σχόλιο του Δημήτρη Καρύδα και ρεπορτάζ του Τάσου Μπαϊρακτάρη
·         22:00 Μπασκόνια - Νταρουσάφακα, Novasports5HD σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου
·         23:45 Super EuroLeague, Novasports2HD και στο Web TV του Novasports.gr, (διαθέσιμο σε συνδρομητές Forthnet/Nova) με το Γιώργο Συρίγο και τη Δώρα Παντέλη

Basketball Champions League
Τρίτη 6 Δεκεμβρίου
·         19:00 Νεπτούνας – Ουσάκ Σπορτίφ, Novasports3HD σε περιγραφή του Αργύρη Στεφανόπουλου
·         21:00 ΠΑΟΚ – Ρόσα Ράντομ, Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και ρεπορτάζ του Κωστή Μπότσαρη
Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου
·         19:00 Σολνόκι - ΑΕΚ, Novasports3HD
·         21:00 Άρης – Helios Suns, Novasports2HD
·         21:00 Όλντενμπουργκ - Βέντσπιλς, Novasports3HD

Stoiximan.gr Basket League
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
·         16:00 Παίζουμε Ελλάδα λεπτό προς λεπτό, Novasports2HD με τους Γιώργο Συρίγο και Χρήστο Καούρη
·         17:00 Δόξα Λευκάδας – Λαύριο DHI, Λεπτό προς λεπτό Novasports2HD σε περιγραφή του Νικήτα Αυγουλή
·         17:00 Κολοσσός H Hotels – Απόλλων Πατρών Carna, Λεπτό προς λεπτό Novasports2HD σε περιγραφή του Δημήτρη Καρύδα
·         17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας – Τρίκαλα BC Aries, Λεπτό προς λεπτό Novasports2HD σε περιγραφή του Γρηγόρη Παπαβασιλείου
·         17:00 Προμηθέας Πατρών – ΠΑΟΚ, Λεπτό προς λεπτό Novasports2HD σε περιγραφή του Γιώργου Μαρκόπουλου
·         17:00 Άρης – Κύμη Seajets, Novasports4HD σε περιγραφή του Γιάννη Πάγκου και ρεπορτάζ του Ευγένιου Δαδαλιάρα

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
21:30 Παναθηναϊκός Superfoods - ΑΕΚ, Novasports2HD και ηχητικά από το Novasports.gr σε περιγραφή των Δημήτρη Καρύδα και Γιώργου Συρίγου και ρεπορτάζ των Χρήστου Καούρη και Αργύρη Στεφανόπουλου

EuroCup Γυναικών
Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου
18:00 Ολυμπιακός – Αλουινβεντ Μίσκολτς, Novasports1HD σε περιγραφή του Τάσου Μπαϊρακτάρη και ρεπορτάζ του Δημήτρη Ματίκα

Novasports. Όλα για την ομάδα σου!


...

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD   
(07 – 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ)



07/12

02:00 NHL Regular Season, New York Islanders - New York Rangers (FOX Sports HD)
16:00 HORSE RACING: International Jockeys Championship in Hong Kong, Hong Kong (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00   Basketball Champions League: Szolnoki-AEK (Novasports3HD)
19:15 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
19:45   Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Μπάμπεργκ (Novasports4HD)
21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00   Basketball Champions League: Aρης-Helios Suns (Novasports2HD)
21:00   Basketball Champions League: Ολντενμπουργκ-Βέντσπιλς (Novasports3HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Amsterdam, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)

_________________________________________________________________________________________

08/12

03:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Boston Bruins (FOX Sports HD)
16:00   Επιτραπέζια Αντισφαίριση: ITTF Grand Finals (Novasports4HD)
18:00   Μπάσκετ Eurocup Γυναικών: Ολυμπιακός-DVTK (Novasports1HD)
19:45   Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
20:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00   Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ (Novasports2HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Amsterdam, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00   Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζαλγκίρις (Novasports1HD)
22:15 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
23:00   Super Euroleague (Novasports2HD)
_________________________________________________________________________________________

09/12

01:30 NCAA College Basketball, St. John's Red Storm - Fordham Rams (FOX Sports HD)
12:15 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Val Thorens, France (Eurosport2)
15:00 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
19:00   Eυρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)
19:30   Επιτραπέζια Αντισφαίριση: ITTF Grand Finals (Novasports4HD)
20:00   Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός Superfoods-Γαλατασαράι (Novasportsextra)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
21:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
21:00   Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Amsterdam, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45   Ευρωλίγκα: Oλυμπιακός-Ούνιξ Καζάν (Novasports2HD)
21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
22:00   Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Νταρουσάφακα (Novasports5HD)
22:30   Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σετούμπαλ - Εστορίλ (Novasports1HD)
22:30 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
23:45   Super Euroleague (Novasports2HD)

__________________________________________________________________________________________

10/12

02:00 NHL Regular Season, Buffalo Sabres - Washington Capitals (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport2)
12:30 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00   Super Legue: Αστέρας Τρίπολης-Βέροια (Novasports3HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00   STOIXIMAN.GR Basket League: Αρης-Κύμη Seajets (Novasports4HD)
17:15   Super League: Ξάνθη-ΑΕΛ (Novasports1HD)
17:45 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
18:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονακό (Novasports3HD)
19:00   Volley League Πάμε Στοίχημα: 8η Αγωνιστική (Novasports5HD)
19:30   Super League: AEK-Λεβαδειακός (Novasports2HD)
20:00 NHL Regular Season, Philadelphia Flyers - Dallas Stars (FOX Sports HD)
20:00 FIGURE SKATING: ISU Grand Prix Final, Marseille, France (Eurosport2)
20:15   Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ντεπορτίβο Τσάβες - Μορεϊρένσε (Novasports3HD)
21:00   Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μονπελιέ (Novasports1HD)
21:00   Επιτραπέζια Αντισφαίριση: ITTF Grand Finals (Novasports4HD)
21:30 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Amsterdam, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
22:30   Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μποαβίστα - Γκιμαράες (Novasports3HD)
23:00 NHL Regular Season, Los Angeles Kings - Ottawa Senators (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________

11/12

03:00 Sailing World Cup 2016, Melbourne Day 2 (FOX Sports HD)
03:00 FOOTBALL: Major League Soccer (Eurosport1/Eurosport1HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)         
12:15 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)           
13:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)  
14:30 ALPINE SKIING: World Cup in Sestriere, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)         
15:00   Super Legue: Παναιτωλικός-Ηρακλής (Novasports2HD)
15:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in Davos, Switzerland (Eurosport2)
15:30 BIATHLON: World Cup in Pokljuka, Slovenia (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
17:00 SKI JUMPING: World Cup in Lillehammer, Norway (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15   Super League: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς (Novasports2HD)
17:15   Super League: Πανιώνιος-ΑΟΚ (Novasports3HD)
19:00 CYCLING: Six-day (Track Championship) in Amsterdam, Netherlands (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30   Super League: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 NFL Regular Season, Indianapolis Colts - Houston Texans (FOX Sports HD)
21:30   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:30   STOIXIMAN.GR Basket League: Παναθηναϊκός Superfoods-ΑΕΚ (Novasports2HD)
21:45   Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Νις (Novasports3HD)
22:15   Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Μπράγκα – Πάκος Φερέιρα (Novasports4HD)
23:25 NFL Regular Season, Green Bay Packers - Seattle Seahawks (FOX Sports HD)

_________________________________________________________________________________________

12/12

03:30 NFL Regular Season, New York Giants - Dallas Cowboys (FOX Sports HD)
13:00 FOOTBALL: UEFA Champions League draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 FOOTBALL: UEFA Europa League draw (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)                                                                           
19:30   Super League ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21:30   Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)                                                                 
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00   Πορτογαλικό πρωτάθλημα Αρούκα-Ρίο Αβε (Novasports2HD)
__________________________________________________________________________________________

13/12

03:30 NFL Regular Season, New England Patriots - Baltimore Ravens (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports1HD)                                                
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)        
19:30 Basketball Champions League Μπάκεν-Αρης (Novasports2HD)
21:30 Basketball Champions League Βιλερμπάν-Ολντενμπουργκ (Novasports2HD)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)                                           
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Arosa, Switzerland (Eurosport2)
__________________________________________________________________________________________

14/12

02:00 NHL Regular Season, New York Rangers - Chicago Blackhawks (FOX Sports HD)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 9η Αγωνιστική (Novasports1HD)
19:00 Basketball Champions League Usak Sportif-ΠΑΟΚ (Novasports3HD)                                                                     
21:30 Basketball Champions league Παρτίζαν-Μπεσίκτας (Novasports3HD)
19:15 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports1HD)
21:00 Basketball Champions League ΑEK-Σαρλερουά (Novasports2HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 BASKETBALL: Eurocup (Eurosport2)
__________________________________________________________________________________________

15/12

02:30 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Boston Bruins (FOX Sports HD)
13:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Carezza, Italy (Eurosport2)
15:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:00 Ευρωλίγκα Ούνιξ Καζάν-Μπασκόνια (Novasports2HD)
18:15 BIATHLON: World Cup in Nove Mesto, Czech Republic (Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
19:00 Στο Φιλέ (Novasports1HD)                                                                                                                 
19:00 Ευρωλίγκα Νταρουσάφακα-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)
20:00 Ευρωλίγκα Ερυθρός Αστέρας-Μπασκόνια (Novasports2HD)
21:45 Ευρωλίγκα Μπάμπεργκ-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)
21:00 2017 World Darts Championships, 1 (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Πόρτο-Μαρίτιμο (Novasports3HD)
23:00 Super Euroleague (Z)
 ___________________________________________________________________________

16/12

02:30 NHL Regular Season, Detroit Red Wings - Los Angeles Kings (FOX Sports HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
14:45 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France
18:00 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport2)
18:15 BIATHLON: World Cup in Nove Mesto, Czech Republic (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00 Πόλο Α1 Ανδρών Ολυμπιακός-ΝΟΒ (Novasports1HD)
19:30 Ευρωλίγκα ΤΣΣΚΑ-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)
20:00 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00 2017 World Darts Championships, 2 (FOX Sports HD)
21:45 Ευρωλίγκα Παναθηναϊκός Superfoods-Φενερμπαχτσέ (Novasports2HD) 
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Ανζέ-Ναντ (Novasports3HD)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Πάκος Φερέιρα-Μπελενένσες (Novasports1HD)
23:45 Super Euroleague (Novasports2HD) 
__________________________________________________________________________________________

17/12

00:30 LUGE: World Cup in Park City, USA (Eurosport1/Eurosport1HD)
01:45 LUGE: World Cup in Park City, USA (Eur
02:00 NHL Regular Season, Pittsburgh Penguins - Los Angeles Kings (FOX Sports HD)
11:15 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:00 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in La Clusaz, France (Eurosport2)
13:00 ALPINE SKIING: World Cup in Val Gardena, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:15 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in La Clusaz, France (Eurosport2)
14:45 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ramsau, Austria (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 2017 World Darts Championships, 3 (FOX Sports HD)
15:45 BIATHLON: World Cup in Nove Mesto, Czech Republic (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
16:45 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Πλατανιάς - Ατρόμητος (Novasports1HD)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα Γκινγκάμπ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
18:30 FREESTYLE SKIING: FIS World Cup in Coppa Mountain, USA (Eurosport2)
19:00 NCAA College Basketball, Providence Friars - Wagner Seahawks (FOX Sports HD)
19:30 Super League ΑΟΚ-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)
20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Μορεϊρένσε-Αρούκα (Novasports3HD)
21:00 2017 World Darts Championships, 4 (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports2HD)
21:30 SNOWBOARD: FIS World Cup in Copperhead, USA (Eurosport2)
22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα Εστορίλ - Μπενφίκα (Novasports3HD)
__________________________________________________________________________________________

18/12

02:00 NHL Regular Season, Washington Capitals - Montreal Canadiens (FOX Sports HD)
10:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:30 ALPINE SKIING: World Cup in Val d'Isère, France (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:15 NORDIC COMBINED SKIING: World Cup in Ramsau, Austria (Eurosport2)
12:45 BIATHLON: World Cup in Nove Mesto, Czech Republic (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:15 ALPINE SKIING: World Cup in Alta Badia, Italy (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in La Clusaz, France (Eurosport2)
14:45 SKI JUMPING: World Cup in Engelberg, Switzerland (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00 2017 World Darts Championships, 5 (FOX Sports HD)
15:00 Super League Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2HD)
15:45 CROSS-COUNTRY SKIING: World Cup in La Clusaz, France (Eurosport2)
16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)                                                       
16:45 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:15 Super League Ηρακλής-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
18:00 STOIXIMAN.GR Basket League ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports3HD)
19:30 Super League ΑΕΛ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
20:00 NFL Regular Season, New York Giants - Detroit Lions (FOX Sports HD)
21:00 SNOOKER: Home Nations Series in Glasgow, Scotland (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports1HD)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα Μονακό-Λιόν (Novasports2HD)
22:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ-Μπράγκα (Novasports3HD)
23:25 NFL Regular Season, Denver Broncos - New England Patriots (FOX Sports HD)






Greek Digital TV