Extra COSMOTESPORT Highlights "10 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου"…

Νέα Ενημέρωση 10/11
Περισσότερα Extra COSMOTESPORT Highlights "10 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου", παίζουν αποκλειστικά μέσω της COSMOTE TV…

Extra COSMOTESPORT Highlights "10 Νοεμβρίου - 03 Δεκεμβρίου"…

...
Σάββατο 10.11.18
04.30 Utah Jazz-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
14.00 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.30 Κάρντιφ-Μπράιτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
15.00 Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD
15.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Γκλάντμπαχ Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Νυρεμβέργη-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 Χετάφε-Βαλένθια, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.00 ΑΕΚ-Χολαργός, Betshop Basket League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.30 Εκπομπή «Στο Ρυθμό των Ντέρμπι: Pregame Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου» LIVE COSMOTE SPORT3HD
18.30 Παρί Σεν Ζερμέν-Φλένσμπουργκ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 7η αγωνιστική COSMOTE SPORT7HD
18.50 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
19.30 Κρίσταλ Πάλας-Τότεναμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός 3ης Θέσης LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.30 Λέστερ-Μπέρνλι, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)
21.30 Νιούκαστλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.11 17.00)
21.30 Κονελιάνο-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, Supercoppa LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Τζιρόνα-Λεγανές, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Next Gen ATP Finals, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Ούσικ-Μπέλιου, WBC, IBF, WBA, WBO & Ring Magazine World Titles, Αγώνας Πυγμαχίας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Los Angeles Clippers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
22.30 Πόρτο-Μπράγκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.30 Σαουθάμπτον-Γουότφορντ, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (10.11 17.00)

Κυριακή 11.11.18
00.30 Χάντερσφιλντ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT8HD (10.11 17.00)
05.00 Fight Night: Chan Sung Jung "The Korean Zombie" vs Yair Rodriguez "El Pantera", USA Denver LIVE COSMOTE SPORT8HD
12.15 Φράιμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 11η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (10.11 16.30)
13.00 Αλαβές-Ουέσκα, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 Λίβερπουλ-Φούλαμ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
15.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.15 Τσέλσι-Έβερτον, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Λειψία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo, Betshop Basket League, 5η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
17.00 Κίελο-Γκέπινγκεν, Bundesliga Χάντμπολ, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
17.00 Τσεχία-ΗΠΑ, Fed Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
18.45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε, Bundesliga, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ, TBF Basketball Super League, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Σεβίλη-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Τοντέλα-Μπενφίκα, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.30 Άρσεναλ-Γουλβς, Premier League, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (11.11 18.30)
20.30 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.30 NASCAR Cup Series, ISM Can-Am 500, αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες, Liga NOS, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Detroit Pistons-Charlotte Hornets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.45 Ράγιο Βαγεκάνο-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 12η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (11.11 19.30)

Δευτέρα 12.11.18
02.00 Houston Rockets-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τρίτη 13.11.18
02.30 Toronto Raptors-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
20.00 Φρανκφούρτη-ΠΑΟΚ, CEV Volleyball Champions League Ανδρών, 3ος Προκριματικός Γύρος, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

Τετάρτη 14.11.18
04.00 Denver Nuggets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 Εργοτέλης-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδας, 4η Φάση, εξ’ αναβολής 2η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.00 Ελβετία-Κατάρ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Μονπελιέ-Ράιν Νέκαρ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

Πέμπτη 15.11.18
03.00 Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.00 Καζακστάν-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Πολωνία-Τσεχία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ελλάδα-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ουγγαρία-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Κροατία-Ισπανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Βέλγιο-Ισλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Αυστρία-Βοσνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Γερμανία-Ρωσία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Αγγλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.45 Λουξεμβούργο-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D2 REC COSMOTE SPORT3HD (15.11 21:45)

Παρασκευή 16.11.18
03.00 Houston Rockets-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 ΜοτοGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
12.30 Ιρλανδία-Βόρειος Ιρλανδία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου REC COSMOTE SPORT1HD (15.11 21:45)
14.05 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Κιέρι-Μπούστο Αρσίτσιο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 5η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT6HD (15.11 21:30)
21.45 Ολλανδία-Γαλλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος Α1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κύπρος-Βουλγαρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ουαλία-Δανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Σλοβακία-Ουκρανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Σλοβενία-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21,45 Γιβραλτάρ-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Nitto ATP Finals London, Φάση Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT6HD

Σάββατο 17.11.18
02.00 Boston Celtics-Toronto Raptors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
09.55 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.50 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.50 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.30 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.25 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.05 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
16.00 Nitto ATP Finals London, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.00 Σερβία-Μαυροβούνιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Μπάνβιτ-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Τουρκία-Σουηδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Αζερμπαϊτζάν-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική Όμιλος D3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Μάλτα-Κόσοβο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Ανδόρα-Μάλαγα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Κούνεο-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Ιταλία-Πορτογαλία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Αλβανία-Σκωτία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C1 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ρουμανία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Nitto ATP Finals London, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
23.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.30 WRC Αυστραλία, SS21 Wedding Bells 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Κυριακή 18.11.18
02.30 Boston Celtics-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
04.00 WRC Αυστραλία, SS24 Wedding Bells 2 Power Stage LIVE COSMOTE SPORT7HD
05.00 UFC Fight Night, Neil Magny vs Santiago Ponzinibbio "Gente Boa", Αργεντινή, Μπουένος Άιρες LIVE COSMOTE SPORT8HD
09.35 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
10.35 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.05 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
11.45 Moto3 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
13.05 Moto2 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 MotoGP Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.30 Μίντεν-Βέτσλαρ, Bundesliga Χάντμπολ, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.00 Αγγλία-Κροατία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος Α4 LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Ολυμπιακός-Νέξε, EHF Cup Χάντμπολ, 3ος Προκριματικός Γύρος, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.30 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.00 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
18.30 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.00 Μολδαβία-Λουξεμβούργο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.00 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός, Betshop Basket League 6η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D2 LIVE COSMOTE SPORT7HD
20.00 Nitto ATP Finals London, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD
20.30 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.00 Εκπομπή Pregame Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Red Bull Air Race World Championship, ΗΠΑ, Τέξας, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 NASCAR Cup Series, Homestead Miami Ford EcoBoost 400, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Ελλάδα-Εσθονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Ουγγαρία-Φινλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Ελβετία-Βέλγιο, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A2 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Ισπανία-Βοσνία Ερζεγοβίνη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Δευτέρα 19.11.18
01.00 Miami Heat-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή “TOPSPIN” LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Ανδόρα-Λετονία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.00 Γεωργία-Καζακστάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D1 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Γερμανία-Ολλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A1 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Κύπρος-Νορβηγία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Δανία-Ιρλανδία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Τσεχία-Σλοβακία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B1 LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Βουλγαρία-Σλοβενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C3 LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.45 Λιχτενστάιν-Αρμενία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D4 LIVE COSMOTE SPORT9HD

Τρίτη 20.11.18
02.00 Indiana Pacers-Utah Jazz, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
21.00 Αλβανία-Ουαλία, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT9HD
21.45 Πορτογαλία-Πολωνία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος A3 LIVE COSMOTE SPORT1HD
21.45 Σουηδία-Ρωσία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος B2 LIVE COSMOTE SPORT2HD
21.45 Μαυροβούνιο-Ρουμανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.45 Σερβία-Λιθουανία, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C4 LIVE COSMOTE SPORT5HD
21.45 Κόσοβο-Αζερμπαϊτζάν, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος D3 LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Ιταλία-ΗΠΑ, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Γαλλία-Ουρουγουάη, Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου LIVE COSMOTE SPORT8HD
23.45 Εκπομπή “UEFA Nations League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD
23.45 Μάλτα-Νήσοι Φερόε, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (20.11 21.45)

Τετάρτη 21.11.18
02.30 New York Knicks-Portland Trail Blazers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
11.15 Σκωτία-Ισραήλ, UEFA Nations League, Φάση Ομίλων, 6η αγωνιστική, Όμιλος C1 REC COSMOTE SPORT1HD (20.11 21.45)
20.00 Ράιν Νέκαρ- Βέσπρεμ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Πέμπτη 22.11.18
03.00 Cleveland Cavaliers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
20.00 Κίελο-Φούσε Βερολίνου, Bundesliga Χάντμπολ, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

Παρασκευή 23.11.18
10.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
18.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.00 Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντούισμπουργκ, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Λεβερκούζεν-Στουτγκάρδη, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Λεγανές-Αλαβές, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 24.11.18
11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Ντάρμσταντ-Κολονία, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD
16.30 Μπάγερν Μονάχου-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
16.30 Μάιντς-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Άουγκσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Βόλφσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.00 Ζενίτ-Ζιέλονα Γκόρα, VTB United League, Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.15 Βαλένθια-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.00 Κιέλτσε-Μπαρτσελόνα, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 9η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.30 Τότεναμ-Τσέλσι, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Ουέσκα-Λεβάντε, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Σάλκε-Νυρεμβέργη, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Premier League, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)
21.30 Φιρέντσε-Νοβάρα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Γκραν Κανάρια-Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Μπράιτον-Λέστερ, Premier League, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (24.11 17.00)
21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
23.00 UFC Fight Night: Curtis Blaydes "Razor" vs Francis Ngannou "The Predator", Κίνα, Πεκίνο REC COSMOTE SPORT6HD (24.11 13:30)
23.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)

Κυριακή 25.11.18
00.00 Έβερτον-Κάρντιφ, Premier League, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (24.11 17.00)
03.00 Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
11.15 Φούλαμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 13η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (24.11 17.00)
13.00 Μπιλμπάο-Χετάφε, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD
14.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.15 Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
14.30 Ντιναμό Δρέσδης-Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
14.45 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD
15.30 Μπόρνμουθ-Άρσεναλ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.00 ΑΕΚ-Ήφαιστος Λήμνου, Betshop Basket League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
16.30 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Τόφας-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
17.00 Γαλλία-Κροατία, Davis Cup by BNP Paribas, Τελικός, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD
17.15 Σεβίλη-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.00 Γουλβς-Χάντερσφιλντ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Γκλάντμπαχ-Ανόβερο, Bundesliga, 12η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Εσπανιόλ-Τζιρόνα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.15 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.45 Βιγιαρεάλ-Μπέτις, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Los Angeles Lakers-Orlando Magic, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 26.11.18
01.00 Toronto Raptors-Miami Heat, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Ολυμπιακός-Πανιώνιος, Betshop Basket League, 7η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Αμβούργο-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga 2, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ, Premier League, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα, LaLiga Santander, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Τρίτη 27.11.18
02.00 Washington Wizards-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
15.00 ΑΕΚ-Άγιαξ, UEFA Youth League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 ΑΕΚ-Άγιαξ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Βικτόρια Πλζεν, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD
21:55 Εκπομπή “Postgame AEK-Άγιαξ” LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μπάγερν Μονάχου-Μπενφίκα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Ρόμα-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Γιουβέντους-Βαλένθια, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Λιόν-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιούνγκ Μπόις, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Χόφενχαϊμ-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Τετάρτη 28.11.18
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
04.00 Denver Nuggets-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
18.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Εκπομπή “UEFA Champions League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μονακό, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 1ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 Λοκομοτίβ Μόσχας-Γαλατάσαραϊ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Νάπολι-Ερυθρός Αστέρας, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Λίβερπουλ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Αϊντχόφεν-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Τότεναμ-Ίντερ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Ντόρτμουντ-Μπριζ, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 1ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Πόρτο-Σάλκε, UEFA Champions League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Πέμπτη 29.11.18
00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 New Orleans Pelicans-Washington Wizards, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
17.50 Σπαρτάκ Μόσχας-Ραπίντ Βιέννης, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.50 Αστάνα-Ντινάμο Κιέβου, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 11ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.45 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.55 Μπέτις-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.55 Μίλαν-Ντουντελάνζ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 6ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT4HD
19.55 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Βίντι, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 12ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
19.55 Σάλτσμπουργκ-Λειψία, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 2ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
19.55 Βόρσκλα-Άρσεναλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 5ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
19.55 Φενέρμπαχτσε-Ντινάμο Ζάγκρεμπ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 4ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
19.55 Ζενίτ-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD
22.00 Ρέιντζερς-Βιγιαρεάλ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 7ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Τσέλσι-ΠΑΟΚ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 12ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Μαρσέιγ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT5HD
22.00 Απόλλων Λεμεσού-Λάτσιο, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 8ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT6HD
22.00 Σάρσμποργκ-Μπεσίκτας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 9ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Μάλμε-Γκενκ, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 9ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT8HD
22.00 Σταντάρ Λιέγης-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 10ος όμιλος LIVE COSMOTE SPORT9HD

Παρασκευή 30.11.18
00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT2HD
03.00 Toronto Raptors-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
11.00 Μπορντό-Σλάβια Πράγας, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 3ος όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (29.11 19:55)
13.15 Γιάμπλονετς-Ρεν, UEFA Europa League, Φάση Ομίλων, 5η αγωνιστική, 11ος όμιλος REC COSMOTE SPORT2HD (29.11 22:00)
19.30 Πάντερμπορν-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μάιντς, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.00 Κάρντιφ-Γουλβς, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
22.00 Ράγιο Βαγεκάνο-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Σάββατο 01.12.18
03.00 San Antonio Spurs-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
05.00 UFC The Ultimate Fighter Finale: Rafael Dos Anjos vs Kamaru Usman “Nigerian Nightmare” LIVE COSMOTE SPORT8HD
14.00 Θέλτα-Ουέσκα, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
14.00 Ίνγκολσταντ-Αμβούργο, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
16.30 Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.30 Στουτγκάρδη-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
16.30 Ανόβερο-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD
17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπόρνμουθ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
17.15 Βαγιαδολίδ-Λεγανές, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.30 Χετάφε-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
19.30 Χόφενχαϊμ-Σάλκε, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
20.00 Μπενφίκα-Φεϊρένσε, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD
21.30 Λέστερ-Γουότφορντ, Premier League, 14η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)
21.30 Serie A Femminile βόλεϊ, 8η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Ρεάλ Μαδρίτης-Βαλένθια, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Μπέρνλι, Premier League, 14η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)
23.30 Νιούκαστλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 14η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (01.12 17.00)

Κυριακή 02.12.18
00.00 Χάντερσφιλντ-Μπράιτον, Premier League, 14η αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (01.12 17.00)
00.00 New York Knicks-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
13.00 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
13.00 EURO 2020, Κλήρωση Φάσης Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT3HD
14.00 Τσέλσι-Φούλαμ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
14.10 Ανόβερο-Κίελο, Bundesliga Χάντμπολ, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
14.30 Μαγδεμβούργο-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 15η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
16.05 Άρσεναλ-Τότεναμ, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
16.30 Λειψία-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
17.15 Τζιρόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
18.15 Λίβερπουλ-Έβερτον, Premier League, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD
19.30 Μπαρτσελόνα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
20.00 Βέσπρεμ-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 10η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD
21.45 Αλαβές-Σεβίλη, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.00 Μποαβίστα-Πόρτο, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
22.30 Los Angeles Lakers-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

Δευτέρα 03.12.18
01.00 Philadelphia 76ers-Memphis Grizzlies, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD
21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT3HD
21.30 Νυρεμβέργη-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 13η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD
22.00 Λεβάντε-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 14η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD
22.15 Ρίο Άβε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 11η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD