Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "12 - 24 Ιουνίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS,
EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(12-24
Ιουνίου)
Τετάρτη
12 Ιουνίου
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU
DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
17:45
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
MLB, Reds - Indians (FOX Sports HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
22:50
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
13 Ιουνίου
03:00
NHL, Stanley Cup Final: Blues – Bruins, Game 7 (FOX Sports HD)
11:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία
(Eurosport2)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:50
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
MLB, Mariners - Twins (FOX Sports HD)
22:00
Τουρνουά γκολφ
ανδρών U.S. Open: 1η
ημέρα (Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:50
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
14 Ιουνίου
11:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία
(Eurosport2)
12:50
NRL, Tigers - Cowboys (FOX Sports HD)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00
Τουρνουά γκολφ
ανδρών U.S. Open: 2η
ημέρα (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
15 Ιουνίου
02:00
MLB, Cardinals - Mets (FOX Sports HD)
09:55
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:20
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ασιατικό πρωτάθλημα Ιαπωνία
(Eurosport2)
14:45
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος
Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Στο γκριντ με τον
Τομ Κρίστενσεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:45
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
MLB, Angels -20: Rays (FOX Sports HD)
20:20
ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR,
Στοκχόλμη (Eurosport2)
21:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
Τουρνουά γκολφ ανδρών U.S. Open: 3η ημέρα
(Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
23:00
MLB, Diamondbacks - Nationals (FOX Sports HD)
23:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
16 Ιουνίου
01:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
04:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
09:05
NRL, Bulldogs - Roosters (FOX Sports HD)
10:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
11:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
13:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA
(Eurosport2)
13:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: National Tours, Γύρος
Ουγγαρίας (Eurosport2)
15:10
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αντοχής Λε Μαν (24 ώρες) (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA
(Eurosport2)
16:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: CRITERIUM DU DAUPHINE (Eurosport2)
17:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα LATVIA
(Eurosport2)
20:00
MLB, Indians - Tigers (FOX Sports HD)
21:30
Τουρνουά γκολφ
ανδρών U.S. Open: 4η
ημέρα (Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24HD)
23:00
MLB, Brewers - Giants (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
17 Ιουνίου
14:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MONT VENTOUX DENIVELE
CHALLENGE (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport1/Eurosport1HD)
_____________________________________________________________________________________________________
Τρίτη
18 Ιουνίου
18:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Τετάρτη
19 Ιουνίου
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SLOVENIA
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
MLB, Rays - Yankees (FOX Sports HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
20 Ιουνίου
14:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SLOVENIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Οξιτανίας
(Eurosport1/Eurosport1HD)
16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Νίρμπουργκρινγκ
(Eurosport2)
18:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
MLB, Indians - Rangers (FOX Sports HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
21 Ιουνίου
14:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SLOVENIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
16:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Οξιτανίας
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:15
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ:
WTCR Νίρμπουργκρινγκ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
22 Ιουνίου
03:00
MLB, Angels - Cardinals (FOX Sports HD)
11:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Μιζάνο Σούπερπολ (Eurosport2)
12:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR
Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport2)
13:00
ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR
Νίρμπουργκρινγκ (Eurosport2)
14:15
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SLOVENIA (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:30
Φόρμουλα E, Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα FIA BERN, Προκριματικός Γύρος
(Eurosport2)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Οξιτανίας
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:50
ΞΙΦΑΣΚΙΑ: Eυρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Γερμανία (Eurosport2)
19:00
Φόρμουλα E, Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα FIA BERN
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
MLB, Angels - Cardinals (FOX Sports HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
23:30
ΙΠΠΑΣΙΑ: Κασκέ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
23 Ιουνίου
11:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Μιζάνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
12:50
State of Origin 2019, Queensland - New South Wales, Game 2 (FOX
Sports HD)
13:05
ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Μιζάνο (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport2)
14:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: TOUR OF SLOVENIA
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:00
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Μιζάνο (Eurosport2)
16:00
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος Οξιτανίας
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport2)
18:00
ΜΟΤΟΚΡΟΣ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γερμανία
(Eurosport2)
20:00
MLB, Tigers - Indians (FOX Sports HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24HD)
23:00
MLB, Rays - Athletics (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
24 Ιουνίου
14:25
ΣΝΟΥΚΕΡ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνα
(Eurosport1/Eurosport1HD)