11/6/14

OTE sports Highlights 11 - 28 Ιουνίου…

Nέα ενημέρωση 10/06: Σημαντικά αθλητικά γεγονότα και δυνατά Highlights τρέχουν στο χαρτοφυλάκιο αθλητικών καναλιών του ΟΤΕ TV "OTE sport 1/2/3HD και OTE sport 4/5" (το χρονικό διάστημα "11 - 28 Ιουνίου")...

Ιούνιος... στα αθλητικά κανάλια του OTE TV...

HIGHLIGHTS 11/06 – 28/06


Τετάρτη 11.06.14

OTE sport1HD
03.00 Πορτογαλία-Ιρλανδία, Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου (Ζ)
12.00 Βαγιεκάνο-Αλμέρια, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Νόριτς-Στόουκ Σίτι, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Πορτογαλία-Ιρλανδία, Διεθνής φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ατλέτιικο Μαδρίτης-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)



OTE sport2HD
00.00 Ουντινέζε-Ίντερ, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Κατάνια-Σιένα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Νάπολι-Ρόμα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ανόβερο-Λεβερκούζεν, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02:00 NBA TV (Z)
15.00 NBA Daily (M)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ (Μ)
18.00 FIVB Volleyball World League, Γερμανία-Γαλλία (Μ)
22.30 NBA TV (M)


OTE sport4
17.00 Destination Brazil: Netherlands, Sao Paulo & Chile (M)
17.45 Destination Brazil: Colombia, Belo Horizonte & Greece (M)
18.30 Destination Brazil: Japan, Recife & Ivory Coast (M)
19.15 Destination Brazil: Uruguay & Costa Rica (M)
20.00 Εκπομπή Top Spin (Z)

OTE sport5
12.00 Gael Monfils-Jarkko Nieminem, ATP 250 Montpellier (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 NBA Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)


Πέμπτη 12.06.14

OTE sport1HD
12.45 Έλτσε-Ρεάλ Μπέτις, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Κρίσταλ Πάλας-Σαουθάμπτον, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Μπαρτσελόνα-Οσασούνα, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)





OTE sport2HD
14.00 Ανόβερο-Λεβερκούζεν, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Μίλαν-Σπέτσια, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αμβούργο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ουντινέζε-Μίλαν, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02:00 NBA TV (Z)
15.00 NBA Daily (M)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ (Μ)
18.00 FIVB Volleyball World League, Ιταλία-Πολωνία (Μ)
22.30 NBA TV (M)


OTE sport4
17.15 Destination Brazil: Bosnia, Salvador & Iran (M)
18.00 Destination Brazil: Fortaleza, Ghana (M)
18.45 Destination Brazil: Portugal, Natal & USA (M)
19.30 Destination Brazil: Russia, Cuiaba & South Korea (M)
20.15 Destination Brazil: Belgium, Rio & Algeria (M)


OTE sport5
12.00 Richard Gasquet-Jerzy Janowicz, ATP 250 Montpellier (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 NBA Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)



Παρασκευή 13.06.14
OTE sport1HD
10.50 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 1ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
11.50 Σεβίλλη-Ρεάλ Βαγιαδολίδ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 2ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Εσπανιόλ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 1ες ελεύθερες δοκιμές (Μ)
21.00 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 2ες ελεύθερες δοκιμές (Μ)


OTE sport2HD
14.00 Γκλάντμπαχ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Νάπολι-Αταλάντα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Μαινζ-Χέρτα, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 FIVB Volleyball World League, Πολωνία-Ιταλία (Ζ)


OTE sport3HD
02:00 NBA TV (Z)
15.00 NBA Daily (M)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ (Μ)
18.00 FIVB Volleyball World League, Ιταλία-Πολωνία (Μ)
22.30 NBA TV (M)


OTE sport4
13.30 Ηρακλής-Φωστήρας, Football League (Μ)
15.30 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
19.00 Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου, Football League (Μ)
22.00 Παναθηναϊκός-ΟΦΗ, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.00 Richard Gasquet-Gael Monfils, ATP 250 Montpellier (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 NBA Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)



Σάββατο 14.06.14

OTE sport1HD
10.50 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 3ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
14.25 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 4ες ελεύθερες δοκιμές (Ζ)
15.05 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, κατατακτήριες δοκιμές (Ζ)
17.00 Γκετάφε-Γρανάδα, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.15 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 4ες ελεύθερες δοκιμές (Μ)
20.55 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, κατατακτήριες δοκιμές (Μ)


OTE sport2HD
12.00 Ίντερ-Τορίνο, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Σάλκε-Χόφενχαϊμ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Γιουβέντους-Φιορεντίνα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Φράϊμπουργκ-Ντόρτμουντ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
15.00 FIVB Volleyball World League, Ρωσία-Βουλγαρία (Ζ)
17.30 NBA Action ep.2334 (M)
18.05 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, 4ες ελεύθερες δοκιμές (Μ)
18.50 MotoGP Βαρκελώνη, Καταλονία, κατατακτήριες δοκιμές (Μ)
22.30 NBA TV (M)


OTE sport4
14.00 Νίκη Βόλου-Αιγινιακός, Football League (Μ)
16.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
19.00 Κασσιόπη-Χανιά, Football League (Μ)
22.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
15.00 NBA TV (M)
18:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Προημιτελικά Γυναικών (Ζ)
20:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Προημιτελικά Ανδρών (Ζ)
21.30 WRC Rally Italia, Event Highlight Show





Κυριακή 15.06.14

OTE sport1HD

11.45 Moto3 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Ζ)
13.05 Moto2 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Ζ)
14.30 MotoGP Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Ζ)
17.00 Έλτσε-Ρεάλ Μπέτις, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport2HD
12.00 Πάρμα-Ελλάς Βερόνα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Πολωνία-Ιταλία FIVB Volleyball World League, (Ζ)


OTE sport3HD
02:00 NBA TV (Ζ)
15.00 Ρωσία-Βουλγαρία FIVB Volleyball World League (Ζ)
17.15 NBA Daily (M)
18.15 Moto3 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
19.45 Moto2 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
21.15 MotoGP Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
23:00 NBA TV (Μ)


OTE sport4
13.30 Κασσιόπη-Ολυμπιακός Βόλου, Football League (Μ)
15.30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
19.00 Ηρακλής Ψαχνών-Ηρακλής, Football League (Μ)
22.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
11:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Ημιτελικά Γυναικών (Ζ)
12:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Ημιτελικά Γυναικών (Ζ)
13:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Ημιτελικά Ανδρών (Ζ)
14:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Ημιτελικά Ανδρών (Ζ)
15:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Μικρός Τελικός Γυναικών (Ζ)
16:00 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Τελικός Γυναικών (Ζ)
17:30 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Μικρός Τελικός Ανδρών (Ζ)
18:30 FIVB Beach Volley, Ρωσία, Μόσχα Τελικός Ανδρών (Ζ)



Δευτέρα 16.06.14

OTE sport1HD
03.00 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 5 (Z)
12.00 Θέλτα-Μάλαγα, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
14.00 Άστον Βίλλα-Τσέλσι, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Χάλ Σίτι-Μάντσεστερ Σίτι, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ράγιο Βαγιεκάνο-Λεβάντε, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport2HD
14.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Αμβούργο-Νυρεμβέργη, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Μίλαν-Πάρμα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Μπάγιερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
15.00 NBA Daily (M)
16.45 Moto3 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
18.15 Moto2 Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
20.00 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 5 (Μ)
22.30 NBA TV (M)

OTE sport4
14.00 ΟΦΗ-Καλλονή, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Ηρακλής Ψαχνών-Ολυμπιακός Βόλου, Football League (Μ)
20.00 Atletico Nacional-Atletico MG, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (Μ)
22.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Μαγούλας, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
12.00 Monica Puig-Silvia Soler Espinosa, ATP 250 Strasbourg (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 NBA Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)

Τρίτη 17.06.14

OTE sport1HD
14.00 Φούλαμ-Νιουκάστλ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Αλμέρια-Ρεάλ Σοσιεδάδ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Έβερτον-Κάρντιφ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Αλκορκόν-Εσπανιόλ, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport2HD
14.00 Άουγκσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Μίλαν-Ουντινέζε, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Χέρτα-Ανόβερο, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Τορίνο-Νάπολι, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Βέρντερ Βρέμης-Στουντγκάρδη, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
16.00 MotoGP Καταλονία, Βαρκελώνη, αγώνας (Μ)
23.30 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 5 (Μ)
20.00 NBA TV (M)


OTE sport4
14.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αστέρας Μαγούλας, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Κασσιόπη-Φωστήρας, Football League (Μ)
19.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» (Ζ)
22.00 Παναιτωλικός-Ατρόμητος, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
12.00 Julia Goerges-Madison Keys, ATP 250 Strasbourg (M)
17.00 NBA TV (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)

Τετάρτη 18.06.14

OTE sport1HD
04.00 Miami Heat-San Antonio Spurs, Championship Finals Game 6 (Z)
14.00 Σάντερλαντ-Κρίσταλ Πάλλας, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ρεάλ Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Σουόνσι-Γουέστ Μπρόμ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Σοσιεδάδ-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport2HD
14.00 Αμβούργο-Νυρεμβέργη, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Φιορεντίνα-Σιένα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Άιντραχτ Μπράουνσβαιγκ-Βόλσμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ρόμα-Ουντινέζε, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
18.00 Highlights Rallycross Νορβηγία (Μ)
19.00 Highlights MotoGP Καταλονία, Μπαρτσελόνα (Μ)
20.00 Miami Heat-San Antonio Spurs, Championship Finals Game 6 (Μ)
22.30 NBA TV (M)


OTE sport4
14.00 Παναιτωλικός-Ατρόμητος, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
15.45 Εκπομπή «Pickn Roll» (Μ)
17.00 Νίκη Βόλου-Χανιά, Football League (Μ)
22.00 Απόλλων Σμύρνης-Νίκη Βόλου, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
12.00 Andrea Petkovic-Monica Puig, ATP 250 Strasbourg (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 NBA Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Highlights FIVB World League Show 3 (Μ)


Πέμπτη 19.06.14

OTE sport1HD
14.00 Τότεναμ-Άρσεναλ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Βαλένθια-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Σάντερλαντ-Κρίσταλ Πάλλας, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Ρεάλ Μπέτις-Αθλέτικ Μπιλμπάο, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport2HD
14.00 Βέρντερ Βρέμης-Στουντγκάρδη, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Νάπολι-Λάτσιο, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Χόφενχαϊμ-Μάινζ Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Φιορεντίνα-Κίεβο Βερόνα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Άουγκσμπουργκ-Σάλκε, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
16.00 Ιταλικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
20.30 NBA TV (M)
23.30 Miami Heat-San Antonio Spurs, Championship Finals Game 6 (Μ)



OTE sport4
14.00 Απόλλων Σμύρνης-Νίκη Βόλου, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Ηρακλής-Αιγινιακός, Football League (Μ)
19.00 Mixto MT-Santos SP, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (Μ)
22.00 Αιγινιακός-Πανιώνιος, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.00 Christina McHale-Silvia Soler Espinosa, ATP 250 Strasbourg (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 Highlights FIVB Beach Volley Moscow (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Mediterranea Imperia-Βουλιαγμένη Waterpolo LEN Euroleague W (M)



Παρασκευή 20.06.14
OTE sport1HD
10.50 Formula 1, Αυστρία Free Practice 1 (Z)
14.50 Formula 1, Αυστρία Free Practice 2 (Z)
18.15 Γαλλία-Ρωσία, EURO Beach Soccer Ιταλία (Ζ)
20.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Οσασούνα Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport2HD
12.00 Μίλαν-Πάρμα Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Ρωσία-Σερβία FIVB Volleyball World League (Ζ)
18.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φράιμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Πολωνία-Βραζιλία FIVB Volleyball World League (Ζ)

OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
16.00 Highlights Rallycross Νορβηγία (Μ)
19.00 Formula 1, Αυστρία Free Practice 1 (Μ)
20.45 Formula 1, Αυστρία Free Practice 2 (Μ)
22.30 NBA TV (Μ)

OTE sport4
14.00 Αιγινιακός-Πανιώνιος, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Bahia de Feira-Corinthians, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (Μ)
19.00 Arsenal-Union Espanola, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (Μ)
22.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.00 Madison Keys-Monica Puig, ATP 250 Strasbourg (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 ΝΒΑ Daily (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Ανδρών (Μ)



Σάββατο 21.06.14

OTE sport1HD
04.00 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 7 (Z)
10.50 Formula 1, Αυστρία Free Practice 3 (Z)
14.50 Formula 1, Αυστρία Qualifying (Z)
16.30 Ρεάλ Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Στόουκ Σίτι-Γουέστ Χάμ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Μπαρτσελόνα-Χετάφε, Ισπανικό Κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)



OTE sport2HD
12.00 Κάλιαρι-Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
15.00 Ρωσία-Σερβία FIVB Volleyball World League (Ζ)
20.00 Τζένοα-Γιουβέντους Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 ΝΒΑ Daily (M)
18.25 NBA Action (M)
19.15 Formula 1, Αυστρία Free Practice 3 (M)
21.00 Formula 1, Αυστρία Qualifying (M)
22.30 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 7 (M)


OTE sport4
14.00 Παναθηναϊκός-Ηρακλής Ψαχνών, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Sao Paulo SP-CSA AL ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (Μ)
19.00 Santos Laguna-Lanus, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (Μ)
22.00 Ηρακλής-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)

OTE sport5
14:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο προημιτελικα Γυναικών (Ζ)
16:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο προημιτελικα Ανδρών (Ζ)
17:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο ημιτελικά Γυναικών (Ζ)
18:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο ημιτελικά Γυναικών (Ζ)
20.00 NBA Daily (M)

Κυριακή 22.06.14

OTE sport1HD
13.45 Εκπομπή Grand Prix Αυστρία (Ζ)
14.45 Formula 1, Αυστρία Αγώνας (Z)
17.15 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαστρελόνα, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Ρωσία-Ιταλία, EURO Beach Soccer Ιταλίας (Ζ)
21.00 Μάντσεστερ Γιουναϊτεντ-Μάνστεστερ Σίτι, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)
23.00 Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)

OTE sport2HD
14.00 Μπάγιερν Μονάχου-Λεβερκούζεν, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
16.00 Ρόμα-Γιουβέντους, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Πολωνία-Βραζιλία, FIVB Volleyball World League (Ζ)

OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 ΝΒΑ Daily (M)
16.00 NBA Action (M)
16.35 San Antonio Spurs-Miami Heat, Championship Finals Game 7 (M)
20.15 Formula 1, Αυστρία Αγώνας (Μ)
22.30 NBA TV (Μ)

OTE sport4
14.00 Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Sao Paulo SP-CSA AL ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (Μ)
19.00 Santos Laguna-Lanus, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (Μ)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Ηρακλής-ΠΑΟΚ, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο ημιτελικά Ανδρών (Ζ)
13:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο ημιτελικά Ανδρών (Ζ)
15:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο μικρός τελικός Γυναικών (Ζ)
16:00 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο μικρός τελικός Ανδρών (Ζ)
17:20 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο τελικός Γυναικών (Ζ)
18:20 FIVB Beach Volley, Γερμανία, Βερολίνο τελικός Ανδρών (Ζ)
20.00 ΝΒΑ Daily (M)


Δευτέρα 23.06.14

OTE sport1HD
16.30 Αλμέρια-Βαλένθια, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Έβερτον-Σουόνσι, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Λεβάντε-Ράγιο Βαγιεκάνο, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Ρόμα-Γιουβέντους, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)


OTE sport2HD
16.00 Ουντινέζε-Φιορεντίνα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Γκλάντμπαχ-Χέρτα, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Λάτσιο-Μίλαν, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Λεβερκούζεν-Χόφενχαιμ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.25 NBA Action (M)
20.30 FIA World Championship Rallycross Norway (M)
22.30 NBA TV (Μ)


OTE sport4
14.00 Ατρόμητος-Παναιτωλικός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Αιγινιακός-Oλυμπιακός Βόλου, Football League (Μ)
19.00 Santos SP-Mixto MT, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (M)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Αστέρας Μαγούλας-ολυμπιακός Βόλου, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.30 John Isner-Federico Delbonis, ATP 250 Nice (M)
17.00 NBA TV (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Γυναικών (Μ)


Τρίτη 24.06.14

OTE sport1HD
15.00 Κάρντιφ-Λίβερπουλ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
17.00 Highlights Bundesliga Goal Specia: Top Goal 2 (M)
17.30 Νιούκαστλ-Κρίσταλ Πάλας, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
19.30 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
21.30 Μπάγιερν Μονάχου-Ντόρτμουντ, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)


OTE sport2HD
16.00 Ρόμα-Νάπολι, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Κατάνια-Γιουβέντους, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Σάλκε-Αιντραχτ Μπραουνσβάιγκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)

OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.30 WRC Rally Poland (The WRC Magazine) (M)
20.30 Αγώνας Τέννις ATP World Tour (M)
22.30 NBA TV (Μ)


OTE sport4
14.00 Αστέρας Μαγούλας-Ολυμπιακός Βόλου, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Νίκη Βόλου-Ηρακλής Ψαχνών, Football League (M)
19.00 Εκπομπή «Pick ‘n Roll» (Ζ)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Νίκη Βόλου-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.30 Gilles Simon-Carlos Berlocq, ATP 250 Nice (M)
17.00 NBA TV (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Γυναικών (Μ)


Τετάρτη 25.06.14

OTE sport1HD
16.35 Χετάφε-Βιγιαρεάλ, Ισπανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
18.30 Άστον Βίλα-Στόουκ Σίτι, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.30 Χετάφε-Μπαρτσελόνα, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
22.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σίτι, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)


OTE sport2HD
16.00 Φιορεντίνα-Ουντινέζε, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Κίεβο Βερόνα-Ρόμα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Γκλάντμπαχ-Χέρτα, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)


OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.30 FIA World Championship Rallycross Norway (M)
20.30 Αγώνας Τέννις ATP World Tour (M)
22.30 NBA TV (Μ)


OTE sport4
13.45 Νίκη Βόλου-Απόλλων Σμύρνης, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Φωστήρας-Χανιά, Football League (M)
19.00 CRB Al-Sao Paulo, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (M)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Πανιώνιος-Αιγινιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
12.30 Albert Montanes-Ernests Gulbis, ATP 250 Nice (M)
17.00 NBA TV (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Γυναικών (Μ)


Πέμπτη 26.06.14

OTE sport1HD
10.50 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 1 (Z)
15.00 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 2 (Z)
18.00 Νόριτς-Σάντερλαντ, Αγγλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Αλμέρια-Σαντατέρ, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Μάλαγα, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)


OTE sport2HD
16.00 Νάπολι-Ρόμα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Βόλφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
20.00 Πάρμα-Τζένοα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Φράιμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)



OTE sport3HD
02.00 NBA TV (Z)
15.30 Ιταλικό πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
17.50 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 1 (M)
18.55 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 2 (M)
21.00 WRC Rally Poland, Live Stage 1 (Z)


OTE sport4
14.00 Πανιώνιος-Αιγινιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Ηρακλής-Κασσιόπη, Football League (M)
19.00 Velez Sarsfield-Nacional, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (M)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 ΠΑΟΚ-Ηρακλής, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
13.00 Federico Delbonis-Gilles Simon, ATP 250 Nice (M)
17.00 NBA TV (M)
20.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ (Μ)
22.30 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη Waterpolo A1 Γυναικών (Μ)




Παρασκευή 27.06.14

OTE sport1HD
10.50 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 3 (Z)
14.25 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 4 (Z)
15.05 MotoGP Netherlands, TT Assen, Qualifying 1+2 (Z)
20.00 Οσασούνα-Ρεάλ Μαδρίτης, Ισπανικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Γιουβέντους-Κάλιαρι, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)



OTE sport2HD
15.30 Πορτογαλία-Ολλανδία, EURO Beach Soccer, Poland (Z)
17.00 Highlights MotoGP Catalunya, Barcelona (M)
18.00 Ρωσσία-ΗΠΑ, FIVB World League 6w (Z)
21.00 Γαλλία-Αργεντινή, FIVB World League 6w (Z)


OTE sport3HD
18.30 Fleet Racing Tour ep.2 (M)
19.00 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 3 (Z)
20.05 MotoGP Netherlands, TT Assen, Free Practice 4 (Z)
20.50 MotoGP Netherlands, TT Assen, Qualifying 1+2 (Z)
22.00 Inside Sailing ep.6 (M)


OTE sport4
14.00 ΠΑΟΚ-Ηρακλής, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Αιγινιακός-Oλυμπιακός Βόλου, Football League (Μ)
19.00 Nacional-Corinthians, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa do Brasil (M)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)



OTE sport5
12.30 Federico Delbonis-Ernests Gulbis, ATP 250 Nice (M)
17.00 NBA TV (M)
20.00 FIVB Beach Volley, Νορβηγία, προημιτελικός Γυναικών (Z)
22.30 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός Waterpolo A1 Γυναικών (Μ)




Σάββατο 28.06.14

OTE sport1HD
11.45 Moto3 Netherlands, TT Assen, Race (Z)
13.05 Moto2 Netherlands, TT Assen, Race (Z)
14.30 Moto3 Netherlands, TT Assen, Race (Z)
20.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)
22.30 Μπάγιερν Μονάχου-Στουντγκάρδη, Ο Δρόμος προς την Κορυφή (Μ)


OTE sport2HD
16.00 Ουντινέζε-Φιορεντίνα, Ιταλικό κύπελλο ποδοσφαίρου (Μ)
18.00 Ρωσσία-ΗΠΑ, FIVB World League 6w (Z)
20.00 Ίντερ-Αταλάντα, Ιταλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)
22.00 Ανόβερο-Ντόρτμουντ, Γερμανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου (Μ)



OTE sport3HD
15.00 WRC Rally Poland, Live Stage 2 (Z)
16.55 NBA Action (M)
18.00 Moto3 Netherlands, TT Assen, Race (M)
19.30 Moto2 Netherlands, TT Assen, Race (M)
21.00 Moto3 Netherlands, TT Assen, Race (M)
23.00 NBA TV (M)

OTE sport4
14.00 Αστέρας Τρίπολης-Ολυμπιακός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)
17.00 Νίκη Βόλου-Ηρακλής Ψαχνών, Football League (Μ)
19.00 Union Espanola-Arsenal, ποδοσφαιρικός αγώνας Copa Libertadores (M)
21.00 Εκπομπή Spots Show Brazil 2014 (Z)
22.00 Ηρακλής Ψαχνών-Παναθηναϊκός, Κύπελλο Ελλάδος (Μ)


OTE sport5
13.30 FIVB Beach Volley, Νορβηγία, 1ος ημιτελικός Γυναικών (Z)
15.00 FIVB Beach Volley, Νορβηγία, 2ος ημιτελικός Γυναικών (Z)
17.00 FIVB Beach Volley, Νορβηγία, μικρός τελικός Γυναικών (Z)
13.30 FIVB Beach Volley Νορβηγία, προημιτελικός Ανδρών (Z)




Greek Digital TV