Tο πρόγραμμα όλων των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων της Nova, που θα μεταδοθούν από τα κανάλια Novasports, Eurosport και Fox Sports HD, κατά την περίοδο "09 - 21 Οκτωβρίου"...
...
ΖΩΝΤΑΝΕΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS,
EUROSPORT, FOX SPORTS HD
(9-21
Οκτωβρίου)
Τετάρτη
9 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports
HD)
12:55
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport2)
15:00
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου: Άρης-Απόλλων
Λάρισας (Novasports1HD)
15:00
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport2)
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: MILAN – TURIN
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport2)
17:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
18:45
WAFU Cup of Nations, Semi Final 2, Plate (FOX Sports HD)
19:00
Eurocup: Ούνιξ Καζάν-Ολίμπια
Λιουμπλιάνα (Novasports2HD)
19:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά
Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Βενέτσια
(Novasports3HD)
21:00
World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:15
Eurocup: Ανδόρα-Ουλμ
(Novasports2HD)
21:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά
Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
(Novasports24HD)
22:15
Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Μακάμπι
Ρισόν (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
10 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports HD)
14:55
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: GRAN PIEMONTE (Eurosport2)
17:00
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Ευρωλίγκα 2η αγωνιστική: Ερυθρός
Αστέρας-Φενέρμπαχτσε (Novasports3HD)
20:00
Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου
(Novasports4HD)
20:30
Super Euroleague Pre Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
21:00
World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:45
Ευρωλίγκα: Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
(Novasports1HD)
22:00
Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μακάμπι Τελ
Αβίβ (Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:45
Super Euroleague Post Game Show Βιλερμπάν-Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ (Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
11 Οκτωβρίου
03:00
NFL, Giants - Patriots (FOX Sports HD)
14:55
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπασκόνια
(Novasports5HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Ζενίτ-Μπαρτσελόνα
(Novasports4HD)
20:30
Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια
(Novasports2HD)
20:30
Ευρωλίγκα: Αναντόλου
Εφές-Άλμπα
Βερολίνου (Novasports3HD)
21:00
World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:30
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Βαλένθια
(Novasports2HD)
21:45
Ευρωλίγκα: Αρμάνι
Μιλάνο-Ζάλγκιρις
(Novasports1HD)
23:30
Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Βαλένθια
(Novasports2HD
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
12 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports HD)
14:55
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport2)
15:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Λομβαρδίας
(Eurosport1/Eurosport1HD)
17:00
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ
(Eurosport2)
18:45
WAFU Cup of Nations, Final, Plate (FOX Sports HD)
18:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Socca World Cup 2019 Φάση Ομίλων: Γερμανία-Ουγγαρία
(Novasports1HD)
20:00
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI
(Eurosport2)
20:00
Socca World Cup 2019: Βέλγιο-Λιθουανία
(Novasports1HD)
21:00
World Grand Prix (FOX Sports HD)
21:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
13 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports
HD)
10:50
ΙΠΠΑΣΙΑ: Μάστερ Πεκίνου (Eurosport1/Eurosport1HD)
14:55
ΤΕΝΙΣ: Τουρνουά Γυναικών, Λιντζ, Τελικός
(Eurosport2)
16:30
NFL, Panthers - Buccaneers (FOX Sports HD)
16:30
ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παρίσι
– Τουρ (Eurosport2)
18:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα, Αργεντινή
Σούπερπολ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
NFL, Seahawks - Browns (FOX Sports HD)
20:00
ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο
Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL, NAPOLI
(Eurosport2)
21:00
Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Μεξικό
(Novasports1HD)
21:50
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα,
Αργεντινή Σούπερπολ (Eurosport1/Eurosport1HD)
22:00
Socca World Cup 2019: Αγγλία-Αργεντινή
(Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ
(Novasports24HD)
23:00
Socca World Cup 2019: Βραζιλία-Κολομβία
(Novasports1HD)
23:05
NFL, 49ers - Rams (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
14 Οκτωβρίου
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Socca World Cup 2019: Γερμανία-Ρουμανία
(Novasports1HD)
21:00
Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αζερμπαϊτζάν
(Novasports1HD)
________________________________________________________________________________________________
Τρίτη
15 Οκτωβρίου
03:15
NFL, Lions - Packers (FOX Sports HD)
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
Socca World Cup 2019: Αγγλία-Κύπρος
(Novasports1HD)
19:00
Eurocup 3η αγωνιστική: Ρίτας
Βίλνιους-Παρτίζαν (Novasports2HD)
20:00
Socca World Cup 2019: Αργεντινή-Βουλγαρία
(Novasports1HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Eurocup: Βενέτσια-Τόφας
Μπούρσα (Novasports4HD)
21:30
Eurocup: Βίρτους Μπολόνια-Ανδόρα
(Novasports3HD)
21:45
Eurocup: Ουνικάχα
Μάλαγα-Γαλατασαράι
(Novasports2HD)
______________________________________________________________________________________
Τετάρτη
16 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports HD)
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:30
Eurocup: Λοκομοτίβ Κούμπαν-Λιμόζ
(Novasports4HD)
19:30
Eurocup: Μακάμπι Ρισόν-Μονακό
(Novasports5HD)
20:00
Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Eurosport2)
20:00
Socca World Cup 2019: Ουγγαρία-Ρουμανία
(Novasports1HD)
20:00
Eurocup: Ουλμ-Προμηθέας Πάτρας (Novasports2HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Αίγυπτος (Novasports1HD)
21:45
Eurocup: Ναντέρ-Ούνιξ Καζάν (Novasports3HD) TOP
22:00
Socca World Cup 2019: Γαλλία-Ιρλανδία (Novasports1HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Πέμπτη
17 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports
HD)
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Ποδηλασία Πίστας: Eυρωπαϊκό
Πρωτάθλημα (Eurosport2)
20:00
Ευρωλίγκα 3η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι
(Novasports1HD)
20:00
Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης
(Novasports4HD)
20:30
Super Euroleague Pre Game Show Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ-Αρμάνι
Μιλάνο (Novasports2HD)
20:45
Ευρωλίγκα: Φενέρμπαχτσε-Μπασκόνια
(Novasports5HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Socca World Cup 2019: Ελλάδα-Λετονία
(Novasports3HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Μπάγερν
Μονάχου-Βιλερμπάν
(Novasports1HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Αρμάνι
Μιλάνο (Novasports2HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
23:30
Super Euroleague Post Game Show Παναθηναϊκός
ΟΠΑΠ-Αρμάνι
Μιλάνο (Novasports2HD)
23:30
(μαγνητοσκόπηση) Ευρωλίγκα: Μακάμπι Τελ
Αβίβ-Ερυθρός Αστέρας (Novasports3HD)
______________________________________________________________________________________
Παρασκευή
18 Οκτωβρίου
03:00
NFL, Chiefs - Broncos (FOX Sports HD)
13:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:00
Socca World Cup 2019 Φάση των
16 (Novasports3HD)
20:30
Super Euroleague Pre Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ
(Novasports1HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:05
Socca World Cup 2019 Φάση των
16 (Novasports3HD)
21:30
Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ζενίτ (Novasports1HD)
21:45
Γαλλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική:
Νις-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2HD)
21:45
EFL Championship 12η αγωνιστική: Κάρντιφ-Σέφιλντ
Γουένσντεϊ (Novasports24HD)
22:00
Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Άλμπα Βερολίνου
(Novasports4HD)
22:00
Ευρωλίγκα: Βαλένθια-Αναντολού Εφές
(Novasports5HD)
23:30
Super Euroleague Post Game Show Ολυμπιακός-Ζενίτ
(Novasports1HD)
______________________________________________________________________________________
Σάββατο
19 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports HD)
11:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ:
Παγκόσμιο Κύπελλο
(Γ) Κίνα
((Eurosport1/Eurosport1HD)
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
19:00
NCAA College Football (FOX Sports HD)
14:30
EFL Championship: Μπλάκμπερν Ρόβερς-Χάντερσφιλντ
(Novasports2HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική:
Λάτσιο-Αταλάντα (Novasports1HD)
17:00
EFL Championship: Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι (Novasports4HD)
18:30
Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre
Game Show
Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
18:30
Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Ντιζόν
(Novasports5HD)
18:40
Socca World Cup 2019 Α’ προημιτελικός (Novasports3HD)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Βερόνα
(Novasports1HD)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα 7η αγωνιστική:
Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
19:30
Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική:
Βάαλβικ-Άγιαξ (Novasports4HD)
19:45
Socca World Cup 2019 Β’ προημιτελικός (Novasports3HD)
20:00
Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Eurosport2)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
20:50
Socca World Cup 2019 Γ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
21:30
NCAA College Football (FOX Sports HD)
21:30
Η Ώρα των Πρωταθλητών Post
Game Show
Ολυμπιακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)
21:45
Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν
(Novasports4HD)
21:45
Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Μπολόνια
(Novasports1HD)
21:55
Socca World Cup 2019 Δ’ προημιτελικός (Novasports3HD)
22:00
Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)
______________________________________________________________________________________
Κυριακή
20 Οκτωβρίου
03:00
MLB (FOX Sports HD)
10:30
ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Άμστερνταμ
(Eurosport1/Eurosport1HD)
13:30
ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ:
Παγκόσμιο Κύπελλο
(Γ) Κίνα
((Eurosport2)
13:30
Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Ίντερ
(Novasports1HD)
14:00
Socca World Cup 2019 Α’ ημιτελικός
(Novasports2HD)
14:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
15:15
Socca World Cup 2019 Β’ ημιτελικός
(Novasports2HD)
15:30
Ποδηλασία Πίστας: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Eurosport2)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Ρόμα
(Novasports1HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Τορίνο
(Novasports3HD)
16:00
EFL Championship: Γουίγκαν-Νότιγχαμ Φόρεστ
(Novasports4HD)
16:00
Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική:
Χάμαρμπι-Μάλμε (Novasports5HD)
16:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-ΣΠΑΛ
(Novasports24HD)
17:15
Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Αστέρας
Τρίπολης (Novasports2HD)
18:30
Η Ώρα των Πρωταθλητών Pre Game Show ΑΕΚ-Βόλος
(Novasports1HD)
18:30
ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Βρετανικό Πρωτάθλημα
Αυτοκινήτων Τουρισμού, BRANDS
HATCH GP 2
(Eurosport2)
19:00
Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Τζένοα
(Novasports3HD)
19:30
Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Βόλος
(Novasports1HD)
20:00
NFL (FOX Sports HD)
20:45
ΣΝΟΥΚΕΡ: Αγγλικό
Οπεν (Eurosport1/Eurosport1HD)
21:00
Socca World Cup 2019 Τελικός
(Novasports2HD)
21:30
Η Ώρα των Πρωταθλητών Post Game Show ΑΕΚ-Βόλος
(Novasports1HD)
21:45
Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Λέτσε
(Novasports4HD)
22:00
Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Στρασβούργο
(Novasports3HD)
22:00
Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)
22:00
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: ISL Ντάλας
(Eurosport2)
22:25
NFL (FOX Sports HD)
______________________________________________________________________________________
Δευτέρα
21 Οκτωβρίου
03:00
NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)
21:45
Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπρέσια-Φιορεντίνα
(Novasports1HD)
21:45
Γαλλικό πρωτάθλημα Β’ Κατηγορία 11η
αγωνιστική: Λανς-Οσέρ (Novasports2HD)